Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Balıkları

Mesaj Ekle

moderator

bu sitenin moderatorlerinden yardim istiyorum. yillar once attigim mesajlar icin hala beni arayan arkadaşlar var. lutfen eski forumunuzda var olan mesajlarimi siliniz,yada bana bir yontem gosteriniz. gerekirse uyeligimi iptal ediniz, adimi, soyadimi, tel numarami silmenizi rica ediyorum, zor olmamali. bunu 10uncu kere tekrarliyorum, lutfen ilgileniniz. yada bana neden silemediginizi soyleyin ki bende baska formuller uzerinde durabileyim. sitenin iletişim bolumune defalarca mesaj attim. bu kadar ilgisiz olmayiniz, iyi calismalar

img

nonsleeper

20 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, İlanınızdaki iletişim bilgilerini silip, mailinize aşağıdaki cevabı göndermiştik. Spam folderini kontrol edermisiniz. ************************************************************ 2009/9/3 Merhaba, Iletişim bilgileriniz silinmiştir. HepsiEvcil.com 2009/9/3 eski forumunuzda bulunan ve malesef silemedigim mesaj ve konularim var. aradan yillar gecmesine ragmen beni hala arayan insanlar var. forumda attigim mesaji silmek istiyorum, bu sitenize 10ncu mesajim, lutfen artik ilgilenin. uye adim nonsleeper lutfen hakkimdaki yazilari siliniz, insanlar google``da aratinca asagida ekledigim linki buluyorlar. lutfen ilgilenir misiniz yada bana cevap yazar misiniz. iyi calismalar ornegin : http://hepsievcil.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=11213Gönderen :

img

hepsievcil

18 yıl 11 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ