Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

iguanamın ayağı kırıldı sanırım acil yardım

arkadaşlar izmirde oturuyorum iguanamın ayagı kırıldı izmirde önerebilceginiz güvenilir bi veteriner varmı.daha önceki iguanamı götürdüğümde bunlara kimse bakmıo demislerdi ve bıkaç iğne vurup gönderdiler sonra hayvanım öldü. o yuzden götürmeye korkuyorum lütfen yardımcı olun.

img

turgayetkin

14 yıl 7 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nasıl kırıldı ayağı? bende öğrenmeyim aynı hataya düşmeyeyim. 2 farklı igununda ayağı kırılması garip :)

img

abort

14 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gardaş dalga geccek baska bı konu bul kendıne.yardımın dokunabilecegı konular ustunde yoğunlaş faydan dokunsun.

img

turgayetkin

ÖZEL MESAJ

veterineri çok iyi araştır.Türkiye de birçoğu bu işi bilmiyor.Eğer izmirde veterinerlik fakültesi olsa idi hiç düşünme git derdim ama maalesef yok.O yüzden nette araştır bulabilirsin

img

reiska

21 yıl 1 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkur ederım arkadasım abım bıyerden ben bıyerden bakıyoruz bugun gıtmıs veterınere bız bunların egıtımını almadık dıyolar kimse ilgilenmiyo

img

turgayetkin

ÖZEL MESAJ

alsancak ta bir vet. var benim gittiğim BADEM vet die oraya git

img

tariavi

14 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

geçmiş olsun nasıl kırlıldı ayağı ? benim ıguanam 5. kattan düştü çok korktum ölecek diye hiç bişe olmadı. umarım en kısa zamnda iyleşir

img

sudekara

15 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tesekkur ederım arkadaslar ilginiz için götürdüm bikaç yere daha, kırık değil fazla hareket ettirmeyin o düzelir dediler. şişmişti biraz ayağı düzelmeye başladı..tam nasıl olduğunuda bilmiom akşam eve geldiğimde farkettim oynatamıodu ayağını sürüklüyodu.sanırım misafir gelen cocuklardan biri bisey yapmış olabilir.. her gittiğim yerde başka hayvan alsanıza bunu niye alıosunuz diolar

img

turgayetkin

ÖZEL MESAJ

kesinlikle hele bayansanız önce bi müddet şaşırmış gözlerle bakıyolar. sadece yabancılar değil ailem bile satmam konusunda ciddi bir baskı uyguluyo kızlar böe hayvanlar beslemezmiş neden normal insanlar gibi kedi köpek kuş beslemiyomuşum:)

img

sudekara

15 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

neden yapiyorlarki benim ve kardesimin hayatı dürüngenlerle-tarantulalarla gecior tarantulalarıma bile yem bulmama yardım ediyor (kardesim kız)

img

tariavi

14 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ