Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Eğitim Tasmaları Kaldırılsın ! Bu Caniliğe Son Verelim ~ İçeriğine Bakın ~

Arkadaşlar bu tasmaların kaldırılması için bi çaba içersindeyiz. Haytapla iletişime geçmeye çalışıyoruz, eminim en kısa zamanda geçicez. Zararlarının resmi olarak kanıtlanması için uğraş veriyoruz. Sizden istediğim biz sizinle iletişime geçtiğimizde rica ettiklerimizi yapmanızdır.. Sadece facede kalacak bi grup değildir bu, söylediğim gibi ilgili kurumlarla iletişim için çabalıyoruz. http://www.facebook.com/group.php?gid=131639663650#/group.php?gid=131639663650&ref=ts [email protected] İlgilinz için teşekkürler.. :)

img

dygy

14 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

::güncel::

img

dygy

14 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Buraya İzmir` den yazıyorum. Sizinle aynı görüşteyim, hatta sizden bile daha hevesli olduğumu düşünüyorum. EĞİTİM(!) tasması adı altında kullanılan ve SÖZDE EĞİTMENLERİN elinde işkence makinası olan bu tasmaları kullananlara bir dur denmeli. Elimden birşey geliyorsa yapayım. Bana buraya yazarak ulaşabilirsiniz. Ben her gün buraya bakıyorum. Saygılarımla,

img

tommy35

14 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eğitim tasması düzgün kullanılması dozajın iyi ayarlanması gereken bir gereçtir. Eğitmen çok sabırlı olmalıdır ve dozajda çok dikkatli olmalıdır. Ters dikenli tasmalar ise kangal, kafkas gibi köpeklerin iri erkeklerinde dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır... Boğma tasma olarak adlandırılan eğitim tasmaları, doğru kullanıldığı takdirde, köpeğin canını dahi yakmaz, sadece uyarı amaçlıdır... Burda yasaklanması gereken bilinçsiz ve sabırsız eğitimcilerdir, tasmalar değildir lütfen konuyu karıştırmayalım!!!

img

ıorek

14 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ