Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

En ez 80 Cm lik Akvaryum Arıyorum (Ankara yozgat kayseri ve Kırıkkale)

En ez 80 Cm lik Akvaryum Arıyorum full olması daha iyi olur akvaryum ayrı malzemeleri ayrı almak istemiyorum, sarıprenses ve yunus beslenecektir (Ankara yozgat kayseri ve Kırıkkale) tercih edilir

img

laroxil

14 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, 100 `luk standart akvaryumum var. SOBO ic filtre ve siyah + beyaz kumum var. Kum miktari oldukca fazladir. Isiticisi hazirdir. 1 adet sus mercani ve 2 adet yapay bitki ile hali hazirda kullanilmaktadir. Akvaryum icin dolapli sehpa da mevcuttur. Sehpa 50 TL Akvaryumu ise icindeki tum malzeme ile 150 TL ye verebilirim

img

iakaya

18 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

msnımı kaydet konusalım akvearyumunu ıstedıgın gıbı susluyebılırım ıstedıgın marka ıstedıgın cesıt motorlar koyabılırım [email protected]

img

ciklett

14 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

akkadaşım bende 80*30*50 cm akvaryum var akvaryumun fiyatı 70 tl dir yanında sadece arka fonu ile bir adet testi verebilirim düşünürsen ben ankaradatım tel: 05063675195

img

yaramazz_21

14 yıl 6 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Satılık 0 EL Yapımı Akvaryum Ve Hava Motoru Yedek Parçalı Ankara İÇİ ÇOK UCUZ 35 E 25 AKVARYUM ATMAN MARKA HAVA MOTURU VE TEMİZLEYİCİ 50 TL ÇOK UCUZ FLORASAN TAKILIR ... BURDAN KONUŞALIM ... GEREKİRSE TELEFON VERİRİM... http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=1&FRef=3&BRef=79184 deki ilanıma yaz sadece 50 tl

img

ogulcan0610

14 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ