Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

BALKONDA SİBİRYA KURDU (HUSKY) BAKILIRMI

Arkaslar benkonda sibirya kurdu bakma yı düşünüyorum siz ce bakabilirmiyim düşme ihtimali yok küpeşteler yüksek... cevaplarınızı bek liyorum teşekkürler

img

blocket13

14 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

NOT: BALKONUMUZ 15 metre kare (m2) dir...

img

blocket13

14 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Size bu konuyu birkaç sefer daha düşünmenizi tavsiye ederim. Balkonda bakmak için köpekler uygun değildir. Onlar,eğer sizi göremeyecekse, sahibinin ve ev halkının içinde olmak isterler. Bunu sağlamadığınızda karşılaşacağınız sorunların bazıları şunlar olacaktır; * Sosyalizasyon eksikliği sebebiyle psikolojik hastalılar. * Psikolojik rahatsızlık sebebiyle davranış bozuklukları. ** Korkaklık ** Agresiflik ** Tutarsız saldırganlık * Psikolojik nedenlerle fiziksel rahatsızlıklar. ** Tüy dökümü ** Çeşitli yerlerde nedensiz yaralar ** Pati altlarında tahriş vs.. * Havlama ve ulumalar. * Bulunduğu yeri kazmak istemesi. * Tuvalet eğitiminin oluşturulamaması vs.... Bunlar genelde görülen sıkıntıların bazıları. Her köpeğin kendine göre verceği tepkiler elbette mevcuttur. Eğer köpeğiniz sizi görmezse, sizinle birlikte yaşamazsa kaçınılmaz son ayrılık olacaktır. Lütfen onu bir ARKADAŞ VE DOST olarak görün ve onun için daha güzel bir yer ayarlayın. Sizin bakım koşullarınız benim yazdığım yazıyla örtüşmüyor olsa dahi bu şartlarda köpek beslemek isteyen arkadaşlara fikir verecektir. Saygılarımla,

img

tommy35

14 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ