Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

ACİL DESTEK LÜTFEN OKUYUN ACİL!

KEBİRE BOZKURT YAZDI ----------------------- Merhaba Arkadaşlar Acil olarak kedi ve köpek, yaş ve kuru mamaya yani her türlü kedi ve köpek mamasına ihtiyacımız var. Mama bağışı yapmak isteyenlere detaylı bilgi verebilirim gerçekten çok fazla kedi ve köpeğe kış gelmeden mama ayarlamamız gerekiyor ve çok az zamanımız kaldı. Umarım destek olursunuz. Destek vermek isteyenler mail veya cep telefonlarımdan bana ulaşabilirler. Mamaları sizlere yakın olan kliniklerde toparlayıp oralardan teslim alarak gerekli yerlere ulaştırabilir ya da direk ihtiyaç sahiplerinin adreslerini verebiliriz. Şimdiden destek olanlara teşekkür ediyorum. Sevgilerimle Kebire Bozkurt 0555 422 88 95 0532 573 40 70 kebire@gmail. com Mama bağışı yapmak isteyenlere detaylı bilgi verebilirim gerçekten çok fazla kedi ve köpeğe kış gelmeden mama ayarlamamız gerekiyor ve çok az zamanımız kaldı. Umarım destek olursunuz. Destek vermek isteyenler mail veya cep telefonlarımdan bana ulaşabilirler. Mamaları sizlere yakın olan kliniklerde toparlayıp oralardan teslim alarak gerekli yerlere ulaştırabilir ya da direk ihtiyaç sahiplerinin adreslerini verebiliriz. Şimdiden destek olanlara teşekkür ediyorum. Sevgilerimle Kebire Bozkurt 0555 422 88 95 0532 573 40 70 kebire@gmail. com

img

çiğdem_chole

16 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ