Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Köftemin sorunları var

benim 3 aylık iran kedisi dişi bir kedim var daha yeni aldım bunda öncede 15 senelik sokak kedisi bir kedim vardı.Şuanki sorunum bize geldikten 2 gün sonra 2 günlük bir ishal oldu ama ne halsizliği vardı nede başka bişeysi daha sonra düzeldi.1.5 hafta geçtikten sonrada sabahleyin 2 kere küçük bir şekilde kusmuş.ama dışkısında sorun yok.Ve bize geldiğinden beri hapşırıyor ve burnundan garip sesler çıkartıyor ayrıca çok fazla gaz çıkartıyor :D bunların neden olduğunu söyleyebilirmisiniz ne yapmam gerekiyor birde şunu söylemeyi unuttum bütün aşıları tamdır. yardım edin !!

img

noonaa

14 yıl 6 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iran kedileri en hassas olan kedilerdendir. Göz akıntısı ve ishal en sık karşılaştıkları sorundur. Daha fazla zaman geçmeden veterinere götürmelisin.

img

handece

14 yıl 5 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Büyük ihtimalle soğuk algınlığı kapmıştır ve bundan dolayıda ishal belirmiştir. Diğer arkadaşımızında dediği gibi en yakın zamanda veterinere götürün. Eğer yoğun bir gündeminiz varsa kedilerinizin yemek programlarını değiştirmeyiş deneyin. Bu geçici bir süreliğine ishalı önleyebilir. Am adediğim gibi soğuk algınlığını geçirmek için mutlaka veteriner hekime danışarak ilaç yardımı almalısınız.

img

butterfrog197

14 yıl 5 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ