Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

Ankara İçi Hamster Kafes Mlzmlri Alınacaktır!

Herhangi bir acilliği yoktur !!! Ankara içi hamster kafesi arıyorum ... ve malzemeleri biraz araştırdım petshoplarda oldukça pahalı ve petshoptan hamster almayı tercih etmiyorum... Bir dişi ve bir erkek arıyorum... Çiftleştirmeyi düşünüyorum... 3 haftalık tercihimdir... İLk önce resimlerinizi koyarsanız daha iyi olur... Her türlü yem v.s alınır... İLk buraya yazın daha sona görüşürüz... 30 gün boyunca GÜNCEL !

img

ogulcan0610

14 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İstersen ben satıyorum kafeslerimi çokta ucuza eger anlaşırsak kargoyu buradan öder kargolarım ben.

img

hepsicihamster

14 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım tercicihim tüm aksesuarlarıyla birlikte geniş bir hamster kafesi... Eğer resimlerini koyarsan ve fiyatlarını benle paylaşırsan teklifini inceliyebilirim...İLgin için teşekkürler...

img

ogulcan0610

ÖZEL MESAJ

http://www.sahibinden.com/cesitli_hamster_kafesleri-38WQQaXQQ17214101WQQpXQQdisplayitem Bu ilan çeşitli hamster kafesleri mevcut sen begendigini şeç söyle istedigin fiyatta ne kadrasa anlaşalım.

img

hepsicihamster

ÖZEL MESAJ

Tercihim ankara içi . Yeşil tabanlı kafesin herhangi bir sorunu varmı ? Sorunu yok ise 30 veririm ama ankara içi o resimdeki haliyle yani içindeki herşeyle birlikte...

img

ogulcan0610

ÖZEL MESAJ

Bak bu msn adresim kafesler resimde görüldügü gibidir eger gerçekten alıcıysan kargoyu öderim. [email protected]

img

hepsicihamster

ÖZEL MESAJ

Güncel !!!

img

ogulcan0610

ÖZEL MESAJ