Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Balıkları

Mesaj Ekle

Süper Damızlık Mavi Melek Çiftleri - ÇOK ÖZEL TÜRLER

Merhaba arkadaşlar, Mavi melekleri internet ortamında ki bir çok platform üzerinden ilk olarak sizlere ben tanıttım ve zaman zaman gelişimlerini gerek resim ve gerekse videolar ile internet ortamında paylaştım. Uzun süredir de bu çok özel türlerin üretimini yapıp siz değerli akvarist arkadaşların faydalanmalarını sağladım. Artık yeni ufuklara yelken açmanın vaktidir diyerek, üretimhanemde tür değişikliğine gitme kararı aldım ve elimdeki damızlık çiftlerimi satarak işe koyuluyorum. Balıklarım hakkında çok fazla yorumda bulunmayacağım, ancak şunuda söylemeden edemeyeceğim. Bu balıklardan gerçekten çok güzel kazançlar elde ettim ve etmeyede devam ediyorum. Özel bir tür olmaları ve yaygın olmamaları sayesinde yavruları diğer melek türlerinden çok çok daha yüksek fiyata satılıp, verilen emeklerin karşılığını fazlasıyla geri iade etmektedirler. Satın almak isteyen arkadaşların kesinlikle pişman olmayacağını buradan bildirmek isterim. Bu Linkten http://www.akvaryumportali.com/forum/mavi-melek-yeni-nesil-mavi-meleklerim-t5723.0.html daha önce bu forumda balıklarımın gelişimleri ile ilgili bir konu açmıştım. Oradan anaçlar ve yavrular hakkında bilgiler edinebilirsiniz. BALIKLARIMIZI VİDEOLARINI VE RESIMLERINI www.pet34.com/damizlik_melekler/ ADRESINDEN GOREBILIRSINIZ. Istanbul - KARTAL irtibat için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Çift Fiyatları 100 TL`den başlayıp 200 TL`ye kadar gidiyor.

img

pet34com

14 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ