Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

EVCIL JAKOLAR BU FIYATA

ARKADASLAR ELIMDE IKI CONGO JAKO VAR. BIRTANE VARDI KONUSUYOR EVCIL ELE KOLA GELIYOR VE YAKLASIK 15 KELIME KONUSUYOR 3 SENEDIR BENDE ALDIGIMDA YABANIYDI SUAN MASALLAH COK IYI DURUMDA. ONA ARKADAS OLSUN DIYE BUNDAN UC AY EVEL BIR JAKO DAHA ALDIM ODA YABANI IDI BIR KERESINDE DISARIDA BIRBIRLERINI KASIDIKLARINI VE YEM KUSTUKLARINI GORDUM O GUNDEN SONRA BIR KAFESTE BAKTIM FAKAT KONUSAM JAKOM KONUSMAYI KESTI. YAKLASIK ON GUNDUR AYIRDIM KAFESLERI VE ESKI HALINE GERI DONMEYE BASLADI.. IKISINDEN BIRISINI SATMAK DURUMUNDAYIM. CIDDI ALICILAR ARASIN .. KONUSAN EVCIL JAKOM 900TL YENI ALDIGIM HIRLAMASI OLMAYAN ELDEN YEM YIYEN VE SADECE ADINI SOYLEYEN JAKOM 700TL FIYATA KAFES DAHILDIR VE ELDEN TESLIM EDILECEKTIR.. TEL.:0535 615 98 32

http://www.sahibinden.com/cift_jako_ve_cok_evcil-40WQQaXQQ17417765WQQpXQQdisplayitem?keyword=papagan yukarıdakı lınkte vıdeo ve resım gorebılırsınız saygılar

konusan jakom satılmıstır. suan dıger jakom satılıktır. genc ve cok saglıklı elden yer hırlamayı yenı kestı yenı gordugu ınsana bı kac hırlar ama hemen keser dokunabılıyorum ve hıc ısırması yok egıtıme cok acık guzel bır kus. ısmı olan yakup dıyor ve ıslık taklıtlerı cok guzel. kafes dahıl fıyatı 700TL KAFES DAHIL KAFES SIFIRDIR PRINC KAPLAMADIR.. KAFES HARIC ALMAK ISTEYEN ARKADASLARA 575TL..DIR. PIYASADA YABANI HIRLAYAN KUSLARLA ARASINDA COK FARK VARDIR..SONUC OLARAK YABANI FIYATA COK GUZEL JAKO SAHIBI OLABILIRSINIZ. SAYGILAR.

ILAN KAPATILABILIR KUSLAR SATILMISTIR. SAYGILAR

acsana telefonu artis ...

be ılerı zekalı kuslar satıldı telde artıslıkmı yapcan lem yoksa cok korktum bak sımdı senden ben ıstanbul u terkedıyım dur sen. :)) manyak yawww

ulan alalhın topu...

allahın yağ tulumu şişkosu yedin yedin şıçmadınmı

be dınsız ımansız allahın topu allahın yag tulumu ne demek gerı zekalı.. bana laf soyle ama yuce allahı agzına alma. adam ol ınsan ol.ben sana yıne de agzımı bozmuycam ama bu son sansın bundan sonra senın yaptıgını yapar sevyene duserım.. hadı bakalım hodrı meydan naylon mafyam benım.. buradan salla nasılsa meydan bos...opuyorum senı altdudadı yere bakanım banda 250 gram gonder de opeyım senı...