Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

satılık kongo kırmızı kuyruk jako

genç ve sağlıklı bir kuştur ihtiyaçtan dolayı satılıktır kafes dahil 600 tl istemekteyim [email protected] mail ve msn adresim 05553200611 teli ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim

img

flatline

19 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşalar kusura bakmayın unutuklarımı şimdi yazıyorum jakonun hırlama ve bağırması yoktur .fiat olarakta 550 tldir

img

flatline

ÖZEL MESAJ

fotoğrafını koyabilirmisin ?

img

jumbobumbo

14 yıl 7 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar fotoların nasıl koyulacağını anlayamadığımdan yada beceremediğimden dolayı koyamadım ama mail adresinizi verebilirseniz gönderebilirim iyigünler

img

flatline

ÖZEL MESAJ

ilan günceldir

img

flatline

ÖZEL MESAJ

merhbalar; ilanınız güncel ise ilgileniyorum... jako ya cok iyi bakacagimdan hic supheniz olmasin...gozum gibi bakip egitecegim onu....fakat ben bu kadar istekli iken bi kaç sorum olup karşılıklı olarak anlaşmamız gerkiyor. 1.yaşı tam olarak kaç ? 2.karnesi varmı? 3.congo afrika gri papağanı mı? 4.kırmızı kuyrukmu? 5.yanında başka neler var kafes v.s 6.fiyatta bişeyler yaparmısınız? msn adresim : [email protected] iş tell = 0212 262 2680 gsm tel = 0090 532 270 1995

yanı bazen sasıyorum arkadaslar alıcı arkadas msn ekler yada telı acar pazarlıgını yapar burada alıcı farkı ortaya cıkıyor neden boyle hayret edıyorum. bunun yanında bır papaganın yası vs. gıbı soruları yanıtlayan kısı yalancıdır tum turkıye bılıyorkı bu kuslarda ne cıns nede yas olarak bılgı verılemez ancak bılımsel verılebılınır oda turkıyemızde yok.. tum turkıye bunu bu sekılde bılıyor azda olsa mantıklı yazalım lutfen yanı oraya sorular yazılmıs ama cok tutarsız. yası tam olarak kac denmıs ımkansız bır cevap olur cunkı uterım cıftlıgı yok ureten yok. karnesı varmı denmıs ne karnesı bu ? helekı congo afrıka grı papagan mı denmıs ve pesıne eklenmıs kırmızı kuyrukmu ıkısı de aynı zaten neyın pesındeyız anlamak mumkun degıl.. ve en sonuna kendı telı verılmıs kardesım alacak olan kısı arar satacak olan degıl.. lutfen bıraz dıkaat yaa.

o zaman sorularımı tekrar güncelleyip soruyorm...keyfimden sormuyorum arkadasım..sen bilebilirsin aam bende öğrenmek için soruyorum....artisli yaparak verdigin bilgiler icin tşk ler.

merhbalar; ilanınız güncel ise ilgileniyorum... jako ya cok iyi bakacagimdan hic supheniz olmasin...gozum gibi bakip egitecegim onu....fakat ben bu kadar istekli iken bi kaç sorum olup karşılıklı olarak anlaşmamız gerkiyor. 1.yaşı tam olarak kaç ? 2.karnesi varmı? aşıları tammı ? 3.congo mu? 4.yanında başka neler var kafes v.s? 5.fiyatta bişeyler yaparmısınız? msn adresim : [email protected] iş tell = 0212 262 2680 gsm tel = 0090 532 270 1995

cok zekı kardesım benım artıslık yapmadım ben ayrıca bu soruları her konuya yazıyorsun en az 4-5 farklı konuda bunların aynısını yazmıssın hazıra alısacagın kadar az arastırma duygunu gelıstır elının altında net var ve ogrenmek ıstedıgın her bılgıyı ogrenebılırsın ekmek pıs agzıma dus dersen bı seyı ogrenemezsın ve hep boyle mantıksız sorularınla kırlılık yaratırsın. hadı bakalım zekı ınsan sımdı az cenenın yerıne elını calıstır da arastır ogren...