Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

istanbul/uysal sakin ve şirin tüylü bir kedicik arıyorum

merabalar öncelikle ilk tercihim uysal bir kedicik olması önceki deneyimlerimden dolayı özellikle sakin huylu olmasını çok istiyorum. cinsi önemli değil fakat azıcık tüyleri bol olsun yani kısacası şirin :)sarı renk olursa da pek bir güzel olur ama şart değil. öğrenci olduğumu da belirtmek istiyorum çünkü öğrenciye vermek istemeyenler çıkabiliyor.Ama önceden çok kedi baktım hem evde hem de sokakta bu arada istanbulda ikamet ediyorum.

img

pis_kedi

19 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, benim kızımda öğrenci,sokaktan bulduğu yavru kediyi büyüttü ona çok iyi arkadaş oldu, ancak yurtdışı master durumu çıkınca zor durumda kaldık. Sokağa atmak istemiyoruz zira yaşayamaz. Sarı beyaz renkli tekir, çok uysal sevilmekten çok hoşlanıyor çünkü kızım onu sevgiyle büyüttü.Bakışları ve yüz ifadesi o kadar güzelki görmeden inanamazsınız, arzu ederseniz resimlerinide yollayabilirm.Tüm aşıları yapılmış durumda, aşı karnesi de var, yuvası, oyuncakları, tuvaleti ve taşıma çantası ile size verebiliriz. Gerçekten çok akıllı ve uysal bir kedi evde varlığını anlamazsınız, tuvalet eğitimi var. Arzu ederseniz kedi şu anda İstanbul`da, eviniz nerede ise hemen biz teslimn edebiliriz. Bir şekilde bana telefon veya mail ile ulaşabilirseniz sevinirim. Adım Gül Tel:05333151736 mail adresim:[email protected] İyi akşamlar.

img

albına

14 yıl 7 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba sanirim sizin baska bir sitede daha ilaniniz var. Ama oraya uye olamadim.Tabi eger o siz iseniz nickilerinz ayni cunku :) Bende 13 tane kedi var.Iclerinde sarisi beyazi grisi tuylusu tekiri ne isterseniz var. En kucuklerin gozleri yeni acildi En buyuk iste 4 aylik [email protected] bana buradan msg atarsaniz fotolarini yollarim Bende istanbuldayim Kesinlikle ucret veya baska birsey beklemiyorm. Bakabileceginede inaniyorum cunku bende ogrenciyim benimde kedim var:)

img

mugmug

14 yıl 6 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba sanirim sizin baska bir sitede daha ilaniniz var. Ama oraya uye olamadim.Tabi eger o siz iseniz nickilerinz ayni cunku :) Bende 13 tane kedi var.Iclerinde sarisi beyazi grisi tuylusu tekiri ne isterseniz var. En kucuklerin gozleri yeni acildi En buyuk iste 4 aylik [email protected] bana buradan msg atarsaniz fotolarini yollarim Bende istanbuldayim Kesinlikle ucret veya baska birsey beklemiyorm. Bakabileceginede inaniyorum cunku bende ogrenciyim benimde kedim var:)

img

mugmug

14 yıl 6 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bundan 4 sene önce sevimli gözleri yeni açılmış sevimli bir yavruya bakmaya başladım.bu sevimli yavrunun adı minik ozamanlar minikti ama şu anada tam bir tüy yumağı oldu 4 sene boyunca bana mükemmmel bir arkadaş oldu ama şuanda ona karşı görevlerimi yerine getiremiyorum işim dolasıyla sürekli şehir dışına çıkıyorum ve 1 hafta boyunca eve gelmediğim oluyor.hep aklım onda kalıyor ne yapacağımı şaşırdım artık onu başkasına vermekten başka çarem kalmadı.bu sen olmak istermisin onu görsen çok sevimli tam bir tüy yumağı 4 yaşında olmasına rağmen hala çok oyuncu bazen onunla evde saklambaç bile oynarız çok uysaldır. buarada kısırlaştırıldı.bütün aşıları tam sağlığı yerinde tuvalet eğitimli onu bir görsen çok seversin emin ol. kediden korkan kediyi sevmeyen bi çok kişi benim kedimi gördükten sonra kedileri sevmeye başladılar.bilmiyorum insana sevdiği güzel gelir derler böle bişimi ama gerçekten çok tatlı istersen sana fotolarını yollayabiirim bana s_ay41@hotmail adresinden ulaşabilirsin

img

xwildflowerx

14 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

buarada sanırım eksik bilgi verdim tüy yapısı ve göz yapısı ankara kedisine benziyo yalnız beyaz değil işte tekir umarım bana yardımcı [email protected]

img

xwildflowerx

14 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam, yavru demişsiniz ama benim kedim 3 aylık. yine de bir göz atarsınız diye koyuyorum ilanı verdiğim sayfayı: http://hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=2&FRef=9&BRef=79047

img

sususutestisi

14 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Fabrikamızın bahçesinde yaşayan insanlara çok alışık dişi kedimiz var. Kedi üç ay kadar önce doğum yaptı ve 3 yavrusu oldu. Bir akşam yavruları fabrikanın dışına çıkmış ve köpekler saldırmış. anne kedimizde yavrularını korumak için köpeklerin arasına girmiş bir bacağı yaralandı. Parçalanan bacağını tedavi ettirdik. Şu an durumu iyi ancak yaşı veterinerin dediği kadarıyla altının üzerinde şu an evimin balkonunda bakıyorum. Ancak eşim istemiyor. Bakıma ihtiyacı olduğundan tekrar fabrika bahçesine de salamıyorum. Çok uysal ve sevimli bu kediyi alıp bakıcak bir yuva vericek kişilere ihtiyacımız var. Kedi üç renk tüyleri çok güzel ve çok sakin

img

eturmaz

14 yıl 6 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm, hala kedi arıyorsanız benım bakmakta oldugum sokak kedısı var...dişi yaklasık 5 aylık..tuylu ve cok sevımlı...asırı derecede sevgıye muhtac...ılgılenırsenız [email protected] dan bana ulasın lutfen...

img

selos1920

14 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ