Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

İMDAT ÇIĞLIKLARI!

From: serpil özkan Sent: Monday, October 12, 2009 1:16 PM To: Subject: İMDAT ÇIĞLIKLARI TÜM HAYVANSEVERLER ve İLGİLİ DERNEKLER; Artık imdat çığlıklarımı duyun.Sahipli veya sahipsiz köpekler Siirtli çocuklar tarafından toplanıp bir yerlere teslim ediliyor.(burası Kartal ilçesi,Yakacık semti) Tecavüz,kulak ve kuyruk kesme,gözoyma, yavruların yetişkin köpeklere parçalatılması, keçi ve tavuk yüzünden silahla vurulma olaylarını duymak ve görmek benim artık ruh sağlığımı bozmağa başladı. Komşumun çalınan köpeği bir hafta sonra ellerinden kurtulup geri geldiğinde dört patisininde paramparça olduğunu gördüm.Aldığım duyuma göre kaçmasın diye camla ayak altları kesiliyormuş. kedilere de aynı şeyler yapılıyor. Cuma günü bir kangal yavrusu,cumartesi günüde bir kurt kırması yavru çalındı. Polisin bile girmediği Siirt mahallesine dahi gittim.Burada tek başıma hiç bir şey yapamıyorum. Yapabileceğim tek şey kaldı, buradan taşınmak. Artık dayanamıyorum. Bu konuda yaptırım için yardıma ihtiyacım var. Serpil Özkan 0536 3129341 0531 5539341

img

çiğdem_chole

16 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ