Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Kedinize bakabilirim

Merhaba, kayseride geçici olarak çalışıyorum. ilerde nerede olacağımı tam bilemediğimden dolayı kedi almak istemiyorum ama kedileri çok severim. Adanada da bir tane kedim var ama o apartman hayatına alışkın olmadığı için getirmeme kardeşim izin vermiyor. Eğer bir süreliğine kedinize bakmasını isteyeceğiniz birine gereksinim duyarsanız iletişime geçelim. Kedinize sizi kadar iyi bakarım. Şartım ise 1 aydan daha uzun bakmak istemiyorum daha sonra ayrılmak zor olmasın diye. Tabii ki herhangi bir ücret de istemiyorum ama mama ve diğer malzemeleri karşılayabilirseniz memnun olurum.

img

dinarde

14 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar bizim minik bir yavrumuz var ona kalııcı bir yer arıyoruz.öğrenciyiz bakamıyoruz.siz uzun süre bakamayacağınızı söylemişsiniz çevrenizde kedilerle ilgilenen ,seven ve yavrumuzu sahiplenecek biri varsa bize ulaşırmısınız?dışarı atmak istemiyoruz yuva arıyoruz.

img

yksl

14 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, sanırım siz de kayseridesiniz. dediğim gibi ben uzun süreli bakamayabilrim. ben bir kediyi dışarı atamayacağımı bildiğimden dolayı alamıyorum. umarım siz de bir yuva bulursunuz yavruya. ama öğrenciyiz demişsiniz. öğrenci olmak neden yavruyu dışarı atmanıza sebep olablir ki. eğer kalıcı olarak sahiplenecek birini bulursam sizinle mutlaka iletişime geçerim. dediğim gibi eğer kısa süreli bakma konusunda yardımım olursa elimden geleni yaparım.

img

dinarde

ÖZEL MESAJ

merhabalar bir şey danışacaktım.kediyi adanaya götürmem gerekiyor nasıl götürebilirim bilginiz varmı acaba?otobüsle gideceğim ama yolda ses falan çıkarmasından korkuyorum.ayrıca otobüsler alırmı?kediniz var diye size soruyorum.yardımcı olursanız sevinirim...

img

yksl

14 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben de adanalıyım... bızım adana fırmaları alıyor ama kayserı fırmalarını bılmıyorum ama alırlar dıye dusunuyorum... bır de bazı fırmalar mola vermeden gıdıyor adanaya bılıyorsun...bence mola veren fırmaları ogrenebılır ve onlarla gıdebılırsın. boylece mola yerınde de kedınle ılgılenebılırsın hava alır ıyı olur. bır de bayram oncesı-sonrası degıl de otobuslerın cok kalabalık olmadıgı(dolayısıyla da bagajın)bır zamanda gıdersen kedıcık ıcın daha rahat olur...

img

dinarde

ÖZEL MESAJ