Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Acil kedi kokusu yardım

Arkadaşlar tekir kedi alacağım da acil sormak istiyorm Koku durumunu Kediler evi kötü kokutur mu, evim geniş değil, yada kokmaması için ne gibi birşey yapmam lazım ve kum masrafı falan nedir kokusuz olması için Acil cevap verebilirisiniz?

img

arndiol

14 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

belli ki daha önce hiç kedi beslemediniz,kediler kesinlikle kokmazlar pasakı olanlar bile:) çişleri kokar eğer tuvaletin temizliğile ilgilenmezseniz.yani rahat bir kedi tuvaleti uygun ve kediye göre rahat bir yere koyduktan sonra ,kumun temizliğiyle ilgilendikten sonra hiç bir koku olmaz.

img

mirnaunaunau

17 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

daha once hic kedi beslemediysen bence kokusundan once kediler hakkinda ogrenmen gerekecen cok sey var. sonucta yanina alacagin kedi yaklasik 15 yil seninle ayni evi paylasacak, eger biktiginda tuy dokme doneminde sinirlenip onu disari atacaksan baska bir evcil hayvani tercih etmeni tafsiye ederim! ve sorunun cevabina gelince: kediler evi kokutmaz:) cisinin kokusuda verdigin mamaya baglidir, kuru mama veridiginde cisi bile nerdeyse kokmaz..

img

dilos90

14 yıl 5 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sen kedinin masraflarını düşünüyosun hiç alma bence ben hiç bir masrafını düşünmeden saten samsunda tanıdığımz çok iyiy bir vet var yani kedinin hiçbişini düşünmeden aldık bile herbişeini tırmalama ağacıydı mamsıydı kumuydu kum kabıydı mama kabıydı yatağıydı herbişe vs işte aldık ve kokuya gelince kediler sadece büyük yaparlarsa kokuyor denediğim için ben balkona koydum ama kokuyor özel kapı yaptırdık balkona atlıyo içeri yapıp giriyo çok kullanışlı tavsiye ederim vede intarentte okudum ama doğru olmayabilir CATSAN diye kedi kumu varmış o zerre kadarkoku yapmıyomuş biraz pahalı ama onu hiç düşünmüyorum 20tl süpermil öle yasıo nese bakalım aınca habelerni bekliorm ii gecleer

img

aşkitom

14 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Öncelikle tebrikler kokusuz kedi kumlarından almanı öneririm çünkü diğerleri minik yavrunuz için rahatsız edici olabilir. Tozsuz almanız da hem sizin hem de minik yavrunuz için iyi olacaktır, çeşit olarak buradan bakabilirsin https://www.petburada.com/kedi-kumlari