Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Arkadaşlar niye formumuzda *sorun çok cevap yok* oluyo

tekrar merhaba arkadaşlar size bişey anlatıcam ama bana kimler hak verir kimler hak vermez bilmem ama ben yinede söyliyecem arkadaşlar forumumuzda bi sürü sorunlar var ama (kaplumbağa bölümünü kastediorum) cevap veren hep aynı kişiler ve hepsi sadece aynı linki verio bunu bu linke bakın gibi ve çok az cevap gelio bu olaylar sonucu benim aklıma ^(forumumuzda katılım olarak kişi sayısı çok az gibi geldi!) lütfen sorularla hepimiz cevap verirsek hepimizin evcil hayvanlarının daha sağlıklı büyüyeceğine süphem olmuyacak sevgilerle:::::::::::::...............

img

alican14

18 yıl 10 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm alican14, uzun zamandır bu forumu takip eden kişiler olarak sorulan soruların ve oluşan sorunların hemen hemen hep aynı olduğunu bildiğimiz için o bahsi geçen linki hazırladık. bu link yılların birikimi ile hazırlanmıştır ve herkesin bir katkısı vardır. arkasında ciddi bir emek vardır. normal koşullarda eğer linki okuduysan herhangi birşeyi yanlış yapmana imkan yok. o link foruma yeni katılan herkese ilk önce öneriliyor, eğer buna rağmen sorunun cevabını orada bulamadıysan herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. linki okumaya üşenen varsa kendi bileceği iştir. ülkemizde kaplumbağa konusunda BİRAZ bilgi sahibi kişiler burada toplandığı için şanslısın bence. ayrıca bu forumda hiçbir soru cevapsız kalmaz. kolay gelsin.

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

momoya tüm kalbimle katılıyorum. Bounce Roll Bounce:))   ''Ülkemizde kaplumbağa konusunda BİRAZ bilgi sahibi kişiler burada toplandığı için şanslısın bence.'' Thumbs Up ...

img

deepfıshıng48

19 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Daha önceden forumları oku diyorlardı, bu da hayli zaman aldığı ve yeni düzenlemeyle link verebildikleri için gerekli bilgilere ulaşabiliyoruz. İstisnai bir durum olursa (arı sokmasını hatırlayalım) arkadaşlar zaten araştırıp yardımcı oluyorlar. Birçok kaplumbağanın hayatı kurtuldu bu sayede. Deepfishing ve Momo zaten her zaman yardıma hazır. Biraz haksızlık etmiyor musun?

img

saynur

19 yıl 1 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

keşke eskiden beri yazan diger arkadaşlar da tekrar yazsalar,golyad gibi, city gibi mesela. bir kayboldular pir kayboldular.

img

beppomomo

ÖZEL MESAJ

momo city35 özlediysen zoolistanı ziyaret et orda bulacağına emin olabilirsin Monkey:)) 

img

deepfıshıng48

19 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

zoolistana zaten bakıyorum ben.

img

beppomomo

ÖZEL MESAJ

momo demekki city35 kaybolmamış  ROTFL  ROTFL  ROTFL :))))))Bak zoolistan kelimesini okuyunca forumlara pikeleme geldi Graduation zoolistandan diplomasını verdiler heralde Bravo :)))

img

deepfıshıng48

19 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ