Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpeğime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

SAMOYED KIZIMIZA EŞ ARIYORUZ

kızımıza zamanı geldiğinde eş olabilecek delikanlıyı arıyoruz ancak işimiz biraz zor.kızımız çok güzel ve talipleri çok ancak biz seçici davranmalıyız çünkü yerimiz müsait değil.çatı katındayız ve terasımız var kızımızın yeri de orası zaten ama kışları yağmurda içeride kalıyor mecburen.yalnız yaşadığımdan hamileliğinde göz kulak olamayacağım aklım kalacak ve de komşu problemlerimiz var.hamileliği süresince yavrularımız da 2 aylık oluncaya kadar kızımızı yanında bulunduracak bir eş arıyoruz. yavruların sayısı ya da yavru paylaşımı hiç önemli değil.1 tane yavru alsak yeterli bizim için.sadece kızımız iyi bakılsın sağlıklı bebekleri olsun ve doğasını yaşasın istiyoruz ticari bir kaygımız yok. eğer düşünürseniz cevabınızı bekliyoruz

img

lyzerg

14 yıl 7 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kızınızın yaşı kaç?

img

kuavo16

ÖZEL MESAJ

kızınızın yaşı kaç?

img

kuavo16

ÖZEL MESAJ

biz istanbul bayrampaşada ikamet ediyoruz yerimiz müsait dişinizede yavruları olduktan sonra 3 4 ay bakabiliriz 0539 581 39 06 oglumuz çok yakışıklı isterseniz resimlerinide yolluyabilirim [email protected]

img

grastaves

14 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İyi akşamlar Benim samoyed cinsli köpegim var uygun görürseniz sizn köpeginizle çifleştirmeyi düşünüyorum kendisi 3,5 yaşında olup hiç bir saglık sorunu yoktur aşıları tamdır.Ama serecesi yoktur eger düşünürseniz özelden iletişime geçmeniz rica olur.

img

dr_nuh

14 yıl 4 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba siz mesajı yazalı çok olmuş ama belki köpeğiniz hala sizinleyse eş ararsınız diye düşündüm oğlumuz max 29.01.2010 doğumlu ve hiç baba olmadı daha önce çünkü bursada samoyed h,ç yok diyebilirim. yerimiz bahçeli sizin kızınızıda bakabiliriz yavruda sorun değil ne kadar isterseniz alabilirim.düşünürseniz cep numaranızı verirseniz irtibata geçelim. (BURSA)

lyzerg yazdı :
kızımıza zamanı geldiğinde eş olabilecek delikanlıyı arıyoruz ancak işimiz biraz zor.kızımız çok güzel ve talipleri çok ancak biz seçici davranmalıyız çünkü yerimiz müsait değil.çatı katındayız ve terasımız var kızımızın yeri de orası zaten ama kışları yağmurda içeride kalıyor mecburen.yalnız yaşadığımdan hamileliğinde göz kulak olamayacağım aklım kalacak ve de komşu problemlerimiz var.hamileliği süresince yavrularımız da 2 aylık oluncaya kadar kızımızı yanında bulunduracak bir eş arıyoruz. yavruların sayısı ya da yavru paylaşımı hiç önemli değil.1 tane yavru alsak yeterli bizim için.sadece kızımız iyi bakılsın sağlıklı bebekleri olsun ve doğasını yaşasın istiyoruz ticari bir kaygımız yok. eğer düşünürseniz cevabınızı bekliyoruz

img

ikooo

12 yıl 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb.bende erkek alska malamute var isterseniz size resimlerini gönderirim bende oğluma acil eş arıyorum bakacak yerimiz var...........

img

autista

12 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba.bizim oğlumuzunda zamanı gelmeye başladı.iletişime geçmek isterseniz [email protected]

lyzerg yazdı :

img

yeb245

11 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ