Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Balıkları

Mesaj Ekle

satılık full akvaryum

satılık full akvaryum ve balıkları SATILIK FULL AKVARYUM Arkadaşlar 80 lik akvaryum damızlık yunus, sarı ve beyaz prenseslerimi hobi işinden vazgeçtiğim için satılığa çıkardım.şimdi akvaryumumda neler var bakalım. 1)80 lik akvaryum 6 girişli anahtar düğmeleri var bunların sayesinde motor lamba vesaireleri kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. 2)1 edet yavru balık akvaryumu 3)2 adet 100 lük ısıtıcı 4)2 adet derece 5)1 adet ehaim dış filitre bu filitre sayesinde bir yıldır su değiştirmiyorum 6)1 adet çift çıkışlı hava motoru ve bu motora bağlı hava taşları ve hava sürkisi 7)2 adet iç filitre biri büyük akvaryum biri küçük akvaryum için 8)her iki akvaryumdada yeteri kadar kum çeşitli ebat ve boylarda taşlar aksesuarlar arka cam manzarası vesaire mevcuttur. 9)vitamin ve ilaçları 10)bir adet file 11)gelelim balıklara 2 adet erkek 3 adet dişi tam damızlık yunus bu dişilerin herbirinden hiç mübala etmeden 1, 5 ile 2 ayda bir enaz 100ile 150 arası yavru alırsınız.ve şuan bir dişininde yavruları ağzında.1 adet erkek 2 adet dişi damızlık sarı prenses ve yine 1 adet erkek 2 adet dişi damızlık beyaz prenses bu dişilerin ikisininde ağzında şuan yavruları var.bunun yanında yaklaşık 15 ile 30 günlük 150 ile 170 arası yavru balıklar var yani kusturacağınız balıkların yavrusuyla birlikte 300 den fazla yavrunuz olacak.3 ayda bunları büyütüp satarsanız zaten bütün masraflarınızı çıkarır.balıklarımın tamamı orjinaldir kırma balık kesinlikle yoktur.akvaryumda kendi yetiştirdiğim 2 ile 4 cm arası 6 tanede sarı ve beyaz prenses var. bu setin tamamı 1000 tl den aşağı dizilemez ben 300 e yakın yavruyuda beraber 400 tl ye bırakacağım.alacak arkadaşlara hayırlı olsun. 541 242 0404 nolu telefondanda arayabilirsiniz.

img

emrahgns

15 yıl 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ