Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

minik bir kız yokmu?

ankarada yaşıyorum bir kız evlat edinmek istiyorum,hiç yavrulamış anne kedi yokmu,yanlız ankarada olsa iyi olur almam kolay olur...

img

azercan99

14 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sevecek birine verebilirsem deli gibi mutlu olacağım güzel kızım Tita: 21 aylık, 13 ay önce yavruladı, geçen Şubat`ta kısırlaştırıldı; uysal karakterli, uyumlu. Henüz bulmuş değilseniz acil yazın lütfen; nuradan ya da [email protected]`a.

img

alpino

15 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben Ankara Eryaman`dayım. 8 tane yavru kediye ev arıyorum. Çünkü evde 4 yetişkin kedim var oğlum da özürlü. Dişi kediler 4 aylık ve beyazı çok tekir süsleri var. Görmenizi isterim. Çok şirin ve oyuncular. Tel 0536 510 78 36 [email protected]

img

berkom

14 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam kedi bulabildiniz mi bilemiyorum. benim baktığım 1.5 aylık 3 dişi var. annesiz kalmışlar sokakta maalesef. tuvalet eğiimleri var. kuru mama yiyorlar. iç-dış parazit tedavileri yapıldı. istanbuldayım ancak yavruyu zarar görmeyeceği şekilde thy ile size ulaştırabilirim. ilgilenirseniz bana [email protected]`den e-mail atabilirsiniz. buraya foto eklemeyi beceremedim. e-mail adresinize fotoğraf gönderebilirim.

img

ruhibrbat

14 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkürederim ama kediciğimizi bulduk...

img

mercannn

14 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

YA NEKADAR ŞANSLISINIZ NERDEN BULDUNUZ BİLGİ ALMA ŞANSIM VARMI LÜTFEN YARDIM EDİN

img

aşkitom

14 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

filiz hanım:0532 577 42 61 filiz hanımda yavru kediler var.

img

çiğdem_chole

16 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ankarada bir kızımız var yuva arayan 2 aylık tuvaletini banyoya yapan (kendiliğinden yapıyor bunu kuma öğretmeye çalışırken)çok akıllı sevimli yumuşacık tüylü sevimli bir kız ev yemeği yiyor mama haricinde.almak isterseniz 0312 4338585 nolu telden ulaşabilirsiniz.

img

mysteriouss

15 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavru kediler var.ağaşagıdaki emaile yazabilirsiniz. [email protected]

img

çiğdem_chole

16 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sağol çiğdem_chole ama ben buldum..:Dilginize teşkrleer mysteriuss sanada teşk ilginizden dolayı :D

img

aşkitom

14 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ