Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

BEMBEYAZ VAN YADA ANKARA KEDİSi 2 AYLIK DİŞİ

Arkadaşlar ben samsunda ikamet ediyorum ben kedileri çok hemde çok seviyorum kaç senedir sokataki kedileri doyuruyor annemden gizli eve sokup yediriyor daha neler yapıyordum nese ben en sonunda eve bir kedi almaya karar verdim bembeyaz yavru 2 aylık dişi van yada ankara kedisi rıyorum lütfen bana yardım edin... bana yazın lütfeeennnnn...

img

aşkitom

14 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya arkadaşlaaarr lütfeeeen baabm dün gitti kedi almaya istanbula ancak bulamassa ya erkekde olur ama kız olsa daha iyi olur hiç farketme lütfeeen birisini sevindirmek istemezmsinizz...noolouurrrrr

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ

yhaaa hadiiiiiiiiiiiiiiii ağlıyorum şuan minik bir beyefendi yada hanımefendi arıyorum kedi bulmak bukadr sormu nhadiiiiiiiiiiiiii nolursnuuuzz çok iyi bakıcamm herşeyi hazıır bekliyoruz kediyii nooooluur verin kedinizi yavru 1 2 aylııkkkk noooolurrrrrrrrrrr alatmayın beni bi cevap yazıııın ağlıyoruumm.:`(:`(

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ

yaa chinchilla da olur ama çokkabarık olmasın bembeyaz oolsun üçüde olur hadii nooooooolurrrrrrrrrrrrrrr (ama iran chinchilla değil)sade chinchlla hadiiiiiiiiii

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ

merhaba kedi verenlerde ruhibrbat var gördünüzmü istanbuldaymış ,bende kedi arıyorum ama ankaradayım henüz bulamadım umarım siz bulursunuz...

img

mercannn

14 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sağolun umarım sizde bulursunuz ağlicam yaaaaa bugün biri radaı sorduk ona dediki yarın yani cumartesi günleri sabah gaztesinde ek varmış günaysdın die o ekin en arkasındas sahipsiz garip kedileri veriolarmış ben yarın alıcam ve size tavsiye ilan.elookat.com a girin orda kedide köpekde kuşda balık da neseuzatiim vs. var ücretsizde var paralıda isterseniz bir bakın veya sokaktaki sahipsiz yavrulardanbirini krtalabilirsiniz ben bikere yapmıştım nese ben hala arıyorum 100 tl ve altı olabilir ama ücretsiz olsa ii olur 100den yukarı veremem hadi arkadaşlar yokmu mink bir kızz

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ

ya bişe dicem ruhibrbat ne demek..?

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ

tşk ama ben sarman veya alacalı diğil bembeyaz istiyorum yinede yardımı nıza tşk.

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ

güncel güncellll...

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ

güncelllll

img

aşkitom