Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

LÜTFEN YARDIM EDİİN!!

arkadaşlar merhaba ben daha önce bir kedi besledim yanlız kedilerin kakası afedresiniz insanlarınkindende iğrenç kokuyor ve annem bunaçok kızıyor sizden bana kokmayan kum önermenizi rica ediyorum bide eski kedim whiskas yiyodu bayılıyodu sizce whiska vermelimiyim veya başka önerirmisiniz acil yardım kediyi bir kaç gün sonra alıyorum lütfen yardım edin

img

aşkitom

14 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya haber aldık kedi 15 gün sonra gelio cins olduu için çok naz gerekiomuş oyüsden yokmu ecrübeli bir arkadaş hdii acill

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ

yaaa arkadaşlaaaar haddi azz kaallldddıııııııı...........haddiiiiii..............günceel ü n c e l . .

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ

ilan iptaledilmiştir başkasından bilgi aldım ilgilenen yok ama okuyanlara tşk ederiim saygılarla...:D

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ

henüz üye olduğumdan yeni gördüm. şöyle ki, eğer cins bir kedi ise yumuşak ve ince kumlardan alınması onu mutlu edecektir. fakat yine de o kumlar oldukça uygunsuz ev kedileri için bana sorarsanız. heryerde bulabileceğiniz, şeffaf, gerçek kum olmayan kedi kumları var. bunlar gerçekten kokuyu hapsedip çıkmasını önlüyorlar. ayrıca, temizlemesi oldukça basit. çünkü normal kum gibi kedilerin idrarı ile katılaşıp her yere yapışmıyorlar ya da kedilerin patilerine musallat olmuyorlar. öte yandan, hangi kumu kullanırsanız kullanın, koku aslında tamamen kediye ait bir mevzudur. çünkü eğer kedi dışkısını örtmeyi annesinden öğrenmiş ve bunu uyguluyorsa koku tamamen azalacak hatta hiç çıkmayacaktır. fakat kedi dışkısını örtmüyorsa, bu doğal olarak koku meydana getirecektir. kedilerin dışkısı ile de insanların dışları arasında herhangi bir fark yok aslında. biz de tuvaletlerimize değil, kaplara yapsak bizim de dışkılarımız o kadar kokardı ;)

img

iaque

14 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

saolun evet haklısınız bi siz ilgilendiniz teşk ederim.

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım aşkitom.Ben 3 hafta İran kedisine baktım.1mayısta tekrar gelecek.Doğal kumlar hiç iyi değil.Kokuyuda hapsetmiyor.Ve üstünü örterse ayakları tamamen pislik oluyor.Özel kaplar var.Onların içine arasında boşluk olan çakıl gibi şeyler var.Onları koy.Kapaklı oluyorlar çıkınca kapat veya kapanır.Koku içinde kalır.YARDIMIM DOKUNURSA MUTLU OLURUM.

aşkitom yazdı :
arkadaşlar merhaba ben daha önce bir kedi besledim yanlız kedilerin kakası afedresiniz insanlarınkindende iğrenç kokuyor ve annem bunaçok kızıyor sizden bana kokmayan kum önermenizi rica ediyorum bide eski kedim whiskas yiyodu bayılıyodu sizce whiska vermelimiyim veya başka önerirmisiniz acil yardım kediyi bir kaç gün sonra alıyorum lütfen yardım edin

img

kediler27

12 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ