Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

kesinlikle ücretsiz siyam baba anne mavi gözlü ankara kedisi 4 yavru

bir aylıklar ikisinin yüzü maskeli mavi gözlü uzun tüylü ikisi sütlü kahve uzun tüylü yok böyle bişey sadece ankara içi verilir ve kesinlikle ücretsiz. sadece uygun ortam ve şahidliğimde aşılarıyapılacak,birinci sınıf mama verilecek ve sakın pet marketten gelmeyin valla falakaya yatırırım

img

tolgacladius

14 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

eşim siyam ben ise ankara kedisi istiyorduk ki bu ilanı görünce bu kadar olur dedim. eğer hemen iletişime geçebilirsek görmek isterim. [email protected] hevesle bekliyorum...

img

tlgtolga

14 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar...biz de eşimle dişi bir yavru kedi arıyoruz.sağlıklı olması bizim için çok önemli.bana ulaşırsanız çok memnun olurum. [email protected]

img

senempinar

14 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ankara`da yaşıyorum. 12 yaşında bir kızım var. Yılbaşı hediyesi beyaz yavru Ankara kedisi istiyordu. Aslında rengini çok da önemseyeceğini sanmıyorum. Biz Hoşdere`de oturuyoruz. Eğer hala yavrunuz kaldıysa, görmek isteriz. [email protected]

img

ozyilmazsaylan

14 yıl 5 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba. yavrularla ilgileniyorum. yıllardır küçük dostlarımla yaşıyorum. 16 yaşındaki yeğenime de yavru arıyorum. tüm sorumluluk bana ait. eğer bi bıkkınlık olursa geçici bir heves durumu söz konusuysa ben alır birlikte yaşarım. lütfen ulaşın. 532 625 65 35 ve [email protected]

img

zaff77

14 yıl 5 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ankara`da oturuyorum.Dişi yavru siyam arıyorum. Evin bireyi olacağına garanti veririm. 537 3206123

img

ddemırkır

14 yıl 5 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar, benim evimde 1 det kedim var ve ona arkadas olarak bir erkek kedi arıyorum. İyi bakılacagından emin olabilirisiniz. lutfen ulasın [email protected]

img

gostosa

14 yıl 5 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tekrar merhaba, e-mail adresime kızımın ısrarıyla sürekli bakıyorum ama cevap gelmeyince üzülüyoruz. Renk, cinsiyet ayrımı yapmıyoruz. Uzun tüylü olması bizim için yeterli. Sürekli, mama-kum-malzeme raflarına bakıyoruz. Biz anne-kız yaşıyoruz ve şiddetle oyuncu bir pisi ihtiyacındayız. Lütfen mesajımızı cevaplayın. Haberleşip görüşelim, fotoğraf da belki gönderirsiniz. Facebook`ta yavrular var mı?

img

ozyilmazsaylan

14 yıl 5 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3 tanesini verdim yalnız siyah maskeli erkek yavyudan vazgeçemedim. herkese çok teşşekür ederim nisan ayında tekrar yavru olur eğer mesaj gönderen arkadaşlar hala kedi sahibi olamamış olursa memnuniyetle veririm.

img

tolgacladius

14 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba yavruları ücretsiz vermenize çok sevindim tebrik ederim. bu zamanda sizin gibiler zor bulunuyor. benim siyam cinsi erkek kedim var ve ankarada bulunuyoruz. eş ararsanız aklınızda bulunsun.... [email protected]

img

türkan06

14 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ