Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

hollanda lop oğluma çiftleşmesi için dişi aranıyor

oğluşum 1,5 yaşında ve artık köpek gibi ayaklara- yastıklara saldırmaya başladı oğluşum çok uzun tüylü gri-beyaz hollanda loptur (resim ekleyemedim isteyenlere mail atarım) istanbul kartalda oturuyoruz. ilgilenenler [email protected] adresinden mail atabilirler. bu arada çiftleşmenin kolay olması için dişinin erkeğin yanına gitmesi daha doğruymuş. bu nedenle dişiyi bir süre misafir etmeyi planlıyorum ....

img

selinbas

14 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilgilenen dişi sahibi yok mu, aresin yavruları eminim çok güzel olacaktır. bu arada 2 hafta kadar önce çok önemli bir gelişme kaydettik biz koltukta otururken ares bazen kucağımıza ama daha çok yanımıza gelip yatıyor ve kendini sevdiriyor. bir tavşanın bu denli samimi davranması az görülen bir durumdur.

img

selinbas

ÖZEL MESAJ

ilanınız çok komik koptum valla ekledeim msn nizi görüşelim mutlaka yardımcı olurum:)

img

championilay

14 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

her türlü yardıma açığız çok zor durumda oğlum lütfen özellikle halden anlayan erkek arkadaşların yardımını bekliyoruz :)

img

selinbas

ÖZEL MESAJ

Bizimde yaklaşık 6 aylık bir kızımız var. Pendik`de oturuyoruz. Fotoğraflarını aşağıdaki adrese yollarsanız sevinirim. [email protected]

img

serdarssas

14 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected]

img

erayy

15 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] Resimleri Bekliyorum.... (halden anlarım xD)

img

erayy

15 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ