Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

akvaryum

sevgili kapluş dostları benim 1 tane sevimli afacan kapluşum var ,akvaryum almak istiyorum evdekiler alay ediyo saçmalama diyorlar ben napcamı şaşırdım.ama kapluşuma bişey olursa çok canım acır çok bağlıyım.ne olursa olsun alcam yardım edin 1 tane kaplumbağaya yeticek akvaryum ebatı verebilirmisiniz bana.bide tahmini fiyatı söylermisiniz.şimdiden teşekkürlerrrrr

img

küçük

18 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sen onları takma bence kaplumbağanın sağlığı için yap bunu ebadını bilmem ama 35 milyondan başlıyo fiyatları

img

alican14

18 yıl 10 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

10 metre kaplun bağanın büyük olması için küçük istersen 1 veya 2 metre büyük 36 küçük 5 ytl

img

şansli

18 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benimki 80x20, 2 tane kaplumbağam var ve yetmemeye başladı. büyüyeceklerini hesaba katarak paran en büyük hangisin yetiyorsa onu al. tabi temizliğini de senin yapacağını hesaba katarak:))

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kaplumbağalar büyüdüğünden dolayı mı akvaryumlar onlara yetmiyor?? benim eski kaplumbağama minyatür büyümeyen kaplumbağa demişlerdi galiba.şimdikinin öle olup olmadığını nasıl anlıyabilirim

img

_melis_

18 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=5&FRef=30&BRef=4374 bu linkten anladımki büyümeyen kaplumbağa diye bişi yokmuş ya petshopçu saçmalamış yda ben yanlış hatırlıyorum özür dilerim

img

_melis_

18 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

küçük boy olmasını istersen 10-12 cm büyük istersen 10 metre hoşçakal

img

şansli

18 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba arkadaslar benim akvaryumum da çakıl taşı ve iki tane küçük kayadan hariç bahsettiklerimin üstünde miskete benzer camdan yapılmış renkli yassı taşlar var acaba kaplumbağam bundan rahatsız olur mu?

img

dgn

18 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ