Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

satılık kırmızı kuyruk jako papağan

işlerimin yogunlugu dolayısıyla oglum capcıkını satmak istiyorum gözleri gri renktedir.ayagında bilezigi olan cites belgeli egitime acık bir papagandır.kafesi ve özel ilacları ile birlikte verecegim.lütfen gercekten bakabilecek ilgilenen kişiler arasın 0544 5570557 adım mehmet manisa demircide oturuyorum.fiyatı 600 ytl pazarlıksız

img

by_memoo

14 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

son fiyat550 ytledir

img

by_memoo

ÖZEL MESAJ

Dostum merhaba bileziği ve belgesi varsa cinsiyeti bellidir.Dişi papağanıma eş arıyorum. papağanınız erkekse talip olabilirim. tamer.yiğ[email protected] adresine yazarsanız sevinirim. Bu sayfaya pek girmiyorum. Saygılar.

img

falco

20 yıl 10 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım man diye yazıyo gelişyeri afrika yazıyo doktorun imzaları falan var cites belgesi işte ama geliş yerinde de cinsiyetini bilemiyorlar sadece karantina ile ögreniyorlar.0544 557 0 557 nodan beni arasan daha detaylı konuşuruz

img

by_memoo

ÖZEL MESAJ

s.a kardeş seni telden arayan ben antalyadan ekledim msn adresini yanlız gönderme sorunu var olmazsa yarın ben işte 8.5 geliyorum yarın akşam bu saatte msn açık olursa görüşelim detaylı sen onca papağan almış satmışsın ilanlarına baktım tanıdık getircek olan vardır bi bak yarın görüşelim ben ciddi alıcıyım papağanı görüşrüz

img

fayat

14 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ