Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

satılık tkf bilezikli sarı opal kanaryalar

merhabalar elimde 1 adet 2008 tkf bilezikli erkek(dik ötümde eşe tamamen hazır süper formda),2 adet 2009 tkf bilezikli dişi(2side eşe hazır birisi ağzında kağıt gezdiriyo) bulunmaktadır...kuşlar son derece sağlıklı kaliteli mama ve yemle beslenmektedir..zaten bu işi ticari olarak yapmıyorum öğrenciyim hobi amaçlı yapıyorum gouldien finchlere merak sardım satıp yerine gouldien finch(gökkuşağı ispinozu) alıcam onun için gouldienla takas yapabilirim...eğer parayla almak isterseniz 3 ünü 200 tl ye en son bırakırım...herkese iyi günler(mesaj atarsanız aynı gün cevap veririm)

img

yakuza_gorkem

14 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb gorkem hanım bende kırmızı maske opal erkek var dişi arıyorum birtane sarı maske aldım ama sanırım uyuşmadılar pek te anlanmam ama kur yapmıyo eşe hazır dişi varsa talibim cvp verirseniz sevinirim

img

cihantaner

14 yıl 1 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar öncelikle hanım değil bey=) elimde suanda 1 adet 2009 tkf bilezikli(kız dişi hiç eşe atılmadı) sarı opal var kuş 1 hafta 10 güne hazır olur diye tahmin ediyorum kağıtlarla oynamaya başladı çünkü...istanbul küçükçekmece de oturuyorum..fiyatı 90 tl..saygılar

img

yakuza_gorkem

ÖZEL MESAJ

cevabınızı bekliyorum cihan bey 15 gün içinde eşe atıcam eğer satılmazsa...

img

yakuza_gorkem

ÖZEL MESAJ