Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

ücretsiz evlat arıyorumm....

istanbulda oturuyorumm sarı veya beyaz yavru erkek kedi olması tercihimdir.

img

kenjin_elf

14 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA BEN İSTANBULDA OTURUYORUM BİZİM BEYAZ BİR KEDİMİZ VAR BİR YAŞINI BİRAZ GEÇKİN ERKEK TEKİR ŞİRİN BİR KEDİ, ÇOK FAZLA İLGİ GOSTEREMEDIGIMIZDEN DOLAYI KEDIYI SAHIPLENEBILECEK BIR YUVA ARIYORUZ, KOTU HUYLARI YOKTUR SEVIMLIDIR OYUNCUDUR İLGİLENIRSENIZ [email protected] yada 546 464 12 62 nolutlfn dan ulaşabılırsınız istanbulda yaşıyoruz butun aşıları eksıksız yapılmıştır kedımız whiskas yaş ve kuru mama ile beslenmıştır oldukça sevımlıdır

img

brawonn

14 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba; Aradığınız pisiciği buldunuz mu bilemiyorum ama Bahsedeceğim kediciğin gerçekten güvenilir yani onu hayatı boyunca ailesine dahil edecek bir sahibe ihtiyacı var.8 Aylık,dişi,uzun tüylü ve çok güzel kuyruklu bir tekir.Onu bağırtılarını duyup bir arabanın motorundan çıkarttırdık,daha bir aylıktı zavallıcık,tedavilerini yaptırdık.Yalnız bu arada malasef ön bacağının birinin kesilmesi gerekti.Ama 3 bacaklı olması sizi yanıltmasın.Küçüklüğünden beri böyle olduğu için diğer bacağını ortaya basarak çok rahat her işini görüyor,birde yumağının peşinden koşuyor...Tereddütleriniz oluşabilir,size rahat haraket ettiğini gösteren videolarını ve resimlerini yollayabilirim.Daha da iyisi gelip bir görebilirsinmiz,sonra düşünüp karar verirsiniz.Aslında onu bırakmazdım ama benim Tiger adında şeker hastası bir kedim daha var.Sabah akşam insülin olması gerekiyor ve strese girerse şeker koması geçiriyor.Yanına başka bir kediyide kesinlikle kabul etmiyor.Veterinerde diğerine ev bulmamızı söyleyince başka çaremiz kalmadı.O yüzden bu süreçte Tigerı anneme bırakmıştım ancak şimdi eşim askerde olduğu için artık bende annemde kalıyorum,zavallı Bidik yalnız kalıyor,yanına hergün uğrasamda bir iki saat yeterli değilki..yani anlayacağınız ona hakkıyla bakamadığım için vicdanende çok kötü hissediyorum.Lütfen eğer gerçekten bakabileceğinizi düşünüyorsanız onun yeni ailesi olun.Sevgiye çok muhtaç,zaten sahiplerinden başka bir hayatı olmayacakki!..Onun yeni ailesi olamayacaksanız dahi,çevrenize duyurarak yeni ailesinibulmasına yardımcı olursanız çok sevinirim. İletişim için tel:05056793499

img

dkangelic

17 yıl 11 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

7 aylık erkek van kedim var ona iyi bakabilecek birini arıyorum düşünürseniz bana ulaşın lütfen

img

darkangelrain

14 yıl 2 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok özür dilerima ma ben yavru bi kedi arıyorum 2 2.5 aylık falan kendim büyütmek istiyorum çoçuk gibi yani ama çevremdeki kedi arıyan ailelere haber weririm aklımda iki kedi inşallah tez zamanda yuva bulurlar.....

img

kenjin_elf

14 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm, biraz geç oldu ama eğer hala istediğiniz kediyi bulamadıysanız, ben de 5 tane yavru tekir kedi var..biraz büyüdükten sonra size verebilirim..bu yavrulardan bi tanesini ablam istiyo o da istanbulda oturuyo. ona abim götürecek kediler büyüyünce, siz isterseniz size de gönderebilirim burdan..kedilerden birisi tarçın, sarı ve siyah karışımı tatlı bi kedi.. bana ulaşmak iç[email protected]

img

döne

13 yıl 7 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam, kenjin_elf. eğer hala bir yavru kedi arıyorsanız; elimde beyaz sarı sanırım 1,5 aylık civarında cok tatlı yavru bir kedi var. iletişim için minicik_pati@hotma il.com

img

pisick

13 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm benim 9 aylık tekir bir kedim var aşıları tam isterseniz görüşelim :)

img

ironik

13 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

düşünürseniz eğer 3 tane 1,5 aylık erkek yavrularımız var beşiktaşa yolunuz düşerse bi gelip görün derim ,çok tatlılar,oyuncu ve insana düşkünler,iletişim nursel hanım 02122581653 türkan hanım 05372274050

img

ayçiçeği

18 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ