Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Chinchilla ve iran kedileri yuva arıyor.

(iletiden alıntıdır,iletişim bilgileriyle temasa geçiniz.) Merhaba Arkadaslar, gecen hafta Sariyer Ferahevler`de alisveris yaptigim bir Petshop`ta bakimsizliktan tuyleri griye donmus bir Chinchilla ile bir sari bir İran kedisine rastladim. Sahipleri bu Petshop`a sahiplendirilsinler diye terketmis. Hayvanlar bir yildan beri kafeste bakiliyorlarmis. Chincilla 4,5 yaslarinda, İran kedisi ise 2-3 yas civari. Petshop`un sahibi bu kedileri bedava vermeye razi. Onlari zaman zaman kafeslerinden cikariyorlarmis ancak cok kisitli bir süre serbest dolasmalarina izin verebiliyorlarmis. Bu iki cana kucak acabilecek kisiler benimle temas kurabilirler. Fotograflarini henuz cekemedim. Bu hafta icinde cekip ekleyecegim. Kedilerin ikisi de muhtesem ama bakima ihtiyaclari var. Necmiye Enginol 0541 4432711 0212 2264754

img

çiğdem_chole

16 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[kedi] ACİL YUVA ARAYAN İRAN VE CHİNCHİLLA KEDİLERİ.YUVA.

img

çiğdem_chole

ÖZEL MESAJ

[kedi] ACİL YUVA ARAYAN İRAN VE CHİNCHİLLA KEDİLERİ.YUVA.

img

çiğdem_chole

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, iran ya da chinchilla `nın cinsiyeti ve rengi nedir ? Aslında çok önemli bir mevzu değil ama sormak istedim..

img

evanturkey

18 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Geç bir saat olduğu için bıraktığınız numaraları arayamıyorum .. İlginize şimdiden teşekkürler

img

evanturkey

18 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben almak ısterım ama ızmırdeımm..gec oldugu ıcın arıyamıyorm yardmcı olurmusnz.. [email protected]

img

burcuekin

14 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Keşke eskişehir olsa seve seve alırdım :(

img

Gizemkk

10 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ