Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

AKGERDAN SAKALAR SATILIK.

MUTASYON SAKA ALDIĞIMDAN DOLAYI ELIMDEKI ÇİÇEK,YARIM VE TAM AKGERDAN SAKALARIMI SATIYORUM. ÇİÇEK AKGERDANLAR ERKEK VE DİŞİDE VAR 150 TL YARIM AKGERDANLAR 300 TL TAM AKGERDAN 1 SENELIK 500 TL 1 TIRNAĞI BEYAZ, YARIM AKGERDAN ERKEK 500 TL 1 YAŞINDA YARIM AKGERDAN ERKEK 350 TL 1 ADET DİŞİ YARIMDAN BÜYÜK AKGERDAN 350 TL [email protected] 05323519580 Kuşları beğenmeyen gerı yollar sıkıntı yok.isteyene resım yollarım.

img

mustafaokur5353

16 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mustafa bey maaşallah ALLAH nazarlardan saklasın mail attım size iyi günler diyorum.

img

karahan9

14 yıl 9 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tam akgerdan erkegin tırnakları nasil

img

tuanam

14 yıl 4 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

YARIM AKGERDANLAR 300 TL:2 kan şpaltı majöre eşit ücret. TAM AKGERDAN 1 SENELIK 500 TL:eumo dişi ile aynı ücret 1 TIRNAĞI BEYAZ, YARIM AKGERDAN ERKEK 500 TL:eumo dişi ile aynı ücret 1 YAŞINDA YARIM AKGERDAN ERKEK 350 TL:2 kan şpaltı majörler ile aşağı yukarı aynı ücret. 1 ADET DİŞİ YARIMDAN BÜYÜK AKGERDAN 350 TL:euomo ,kahve şpaltı majör erkekle aşağı yukarı aynı ücret. bu paraları yakalama yeni veya 1 senelik kuşlara vereceğimize bunları alabiliriz.

bu karakartal emre erol u kullanarak yazıyor,ama kendi sanki daha ucuza kuş satıyor.!!!!Arkadaşlar bazıları için doğa kuşu mutasyon kuştan daha değerlidir.örnek benim için daha değerli...mutosyon kuşları sağlıklı bir şekilde yaşatmak için bir sürü kür yapılması ve her ay devam etmesi gerekiyor.ama doğa kuşları için hijyene önem verdikten sonra (yemlikler,suluklar)gibi,artı mevsimğine göre beslenmesine dikkat edildikten onra kplay kplay birşey olmaz.SONUNA KADAR DOĞA KUŞLARI DİYORUM.ama aşırıya gitmeden neslini tüketmeden yapmak lazım...hersene güzel yurdumuza gelsinler,yerlilerde kalıp üresin.bazı arkadaşlar 12 ay av yapıyor,lütfe üreme zamanı kuşları ,yavrular rahat bırakalım.saygılar...ATA

SAYIN EMRE_EROL50 ARKADAŞIM BENİM GÖRÜŞÜM YAPTIĞIN ÇOK YANLIŞ BİRŞEY MUSTAFAOKUR5353 ADLI KULLANICIMIZ KUŞLARINI VE SATACAĞI FİYATI YAZMIŞ. ÖZELLİKLERİNİ VE FİYATLARINI YAZMIŞ. İSTEYEN ALIR İSTEMEYEN KENDİNCE YORUMUNU YAPAR OLUMLU VEYA OLUMSUZ. AMA SENİN YAPTIĞIN ÇOK YANLIŞ. ORTADA VARSA SATILIK KUŞUNUZ KUŞU VE FİYATINI YAZARSIN İSTEYEN ALIR İSTEYEN ALMAZ. HA YOK İSE KİMDE VARSA O YAZAR. İSTEMEDEN HADDİMİ AŞTIYSAM ÖZÜR DİLERİM. TÜM KUŞ SEVERLERE SAYGILAR...

img

anke5308

14 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mustafa bey resimlerini 05334102595 yollarsanız cok memlun olurum bende bazı arkadaşlar gibi mutasyonları beğen sem de bence doğadan gelen ak gerdanlar daha kiymetlidir özellik le bi vasıflı ak gerdanın yeri bambaşkadır saygilar

img

tuanam

14 yıl 4 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın anke5308 ben emre abi bende şuan satılık kuş yok engin abinin hesabında sorun oldugu için o benm hesaptan giriyo kuşların sahibi ben değilim karakartal lütfen bana cağrı atmayın kuşlar benm değil engin abiyle irtibata geçin

ben zaten k im yazdıysa ona dedim. hoş şeyler değil. üretim kuşunu seven sevmeyen var. tercih eden alır etmeyen almaz. kuşlar ve rakamlar ortada. ben genele yazıyorum.

img

anke5308

14 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

anke ben karakartal ben yaptım o yorumu kardeşim.ben sadece fiyatlar aşağı çekilsin istedim.mutasyon aldıını yazmış mustafada onların parasınımı çıkarcak dedim.