; BAŞTANKARA MERAKLILARI - 3.Sayfa Sakalar, bülbüller ve ispinozlar 67825
Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle
Kuşunuzu eklemek için tıklayınız >>
  • Bıcırık
    Bıcırık
  • Asuk
    Asuk
  • Yumoş
    Yumoş
  • Bulut
    Bulut
  • Torunum
    Torunum
  • Çiko
    Çiko
  • Ponçik
    Ponçik
  • CİCU
    CİCU
  • Bulut
    Bulut
  • Aşko
    Aşko
  • Boncuk
    Boncuk
  • Pamuk
    Pamuk
  • Cıvık Pesdil
    Cıvık Pesd...
  • Ponsik
    Ponsik
  • Pırtık
    Pırtık
  • Harbicik
    Harbicik
  • Şino
    Şino
  • Boncuk
    Boncuk
  • Limon
    Limon
  • Garip
    Garip
  • Cimcime
    Cimcime
  • maviş
    maviş
  • Şakir
    Şakir
  • Bıcır ile Gıcır
    Bıcır ile ...
  • Şakir
    Şakir
  • Yıldız
    Yıldız
  • Yaprak
    Yaprak
  • Şeker
    Şeker
  • Atom
    Atom
  • Pamuk
    Pamuk
Kuşlar Tüylerini Neden Kabartırlar

Kuşunuz hareketsiz ise, kendini kabartmış ise, kakası cıvık ise ishal olmuş olabilir. Ishal dışında farklı rahatsızlıklar da olabilir. Yazının Devamı >>

BAŞTANKARA MERAKLILARI - 3.sayfa

ARKADAŞLAR ÖNCE BİR BİLGİ PAYLAŞMANIZI İSTİYORUM. BAŞTANKARA KUŞU NE İLE BESLENİR? YANİ NORMAL KUŞ YEMİ YİYORMU? GEÇENLERDE GELDİ 5 TANE HEPSİNİ UÇURDUM. KAFES KUŞU DEĞİL DİYE. BİLGİSİ OLANLAR BANA BİLGİ VERİRSE SEVİNİRİM. ÇÜNKÜ ELİME GEÇİYOR. DEĞERLENDİRİRİM

img

Hüseyin Karakaş

10 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çoğu yem ve mama satanlarda var ,İST- Aksaray Derneğin yanında Hoşseda Kuşevi Savaş abi de de vardır.Orlux olmasa da Quıko nun ki Eminönü de bile vardı.

img

Mustafa Elmas

12 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar benim elime bir bştan kara geçti şuanda bakıyorum kafes aldım 1hafta salmadım evde şimdi saldım uçmuyor neden olabilir?? Birde kanarya yemi aldım başka bir yem almam gerekirmi bilmiyorum biliyorsanız acilen söleyin benimsultan papağınımda var onun çekirdeğini felan da yiyor bakmak istiyen eline geçen varsa benm gibi denesin bnce çok tatlı kuşlar..

img

Kaan Yıldız

5 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hüseyinkarakas yazdı :
ARKADAŞLAR ÖNCE BİR BİLGİ PAYLAŞMANIZI İSTİYORUM. BAŞTANKARA KUŞU NE İLE BESLENİR? YANİ NORMAL KUŞ YEMİ YİYORMU? GEÇENLERDE GELDİ 5 TANE HEPSİNİ UÇURDUM. KAFES KUŞU DEĞİL DİYE. BİLGİSİ OLANLAR BANA BİLGİ VERİRSE SEVİNİRİM. ÇÜNKÜ ELİME GEÇİYOR. DEĞERLENDİRİRİM
Bastankara varsa alırım 5549520297

img

Ozer Aydin

4 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sa abiler ekim 4 tane tavrı Baştan kara geçti ben bunları yuvadan alsam bunlara ne yem veren karta yeni yerlerimi yani ia böcek filan mi vermem lazım

img

Salih Ateş

3 yıl 2 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yav biraz yanlış yazmışım bu Baştan karalar kanarya yemi ile Beslenirmi

img

Salih Ateş

3 yıl 2 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba. Yaklaşık 10 gün önce yuvadan düşmüş büyük baştankara yavrusu buldum.Annesi tuhaf bir yere yuva yaptığı için koyamadım.Su ile ıslatılmış kedi maması ile besledim. Tüylendi, büyüdü,uçmaya da başladı. Artık kutuda zapt edemiyorum tabii. Hala ben besliyorum cımbızla.Sürekli de ötüyor, ne istediğini de anlamıyorum. Odada duruyor.Bundan sonra ne yapabilirim, kafes mi alayım da bakayım, pencereden mi bırakayım, bi ağaca mı koyayım? Muhabbet kuşum var,sanırım yanına koymak tehlikeli ama daha ufak olduğu için belki sorun olmaz. Fikirlerinizle yardımcı olursanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

img

Biskot

1 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ