Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Eve kız çocuğu aranıyor - 2.sayfa

Evimize dişi daha yeni sütten kesilmiş daha yavru kedi aranıyor.Böle cins kedilerde olabilir ya da evde doğmuş kedilerde olabilir şirin olması dişi olması ve yavru olması tek şartım veren insan beni ve kedisini faceten fotolarla takip edebilir. İstanbul anadolu yakasında kartal cevizlideyim E-mail : [email protected] [email protected] fotoğrafları mail olarak atarsanız daha iyi olur. Verecek kişiler [email protected]`dan eski kedimin fotoğraflarınıda görebilirler

img

furky_t

14 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Önemli değil.Ama benide haberdar et

img

sayarman

14 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mutlaka ederim haberdar.Teşekkürler.Bazı böyle evcil hayvanı olan arkadaşlarım beklememi istiyorlar sebebi kediler kızgınlık dönemine girmeye başlamışlar sende diyo daha rahat yavru seçersin. Ben şimdiden aramaya devam edimde nasip kısmet bebeğim bi yerden çıkar illaki =)

img

furky_t

ÖZEL MESAJ

Millet çıkarcı olmuş vala resmen.Sokak kedisini satmaya çalışıyorlar.Aradığım şekilde olduğu için uzun tüylü genlerinde vardır biraz cinslik kedinin ama bizim bildiğimiz tekir yani sokak kedisi neyse SAYARMAN senle ve hepsievcil üyeleriyle eski kedimin fotoğraflarını paylaşmak istedim linki kopyalayıp yapıştırırsanız üye olmadan face bakabilirsiniz fotoğraflara http://www.facebook.com/album.php?aid=17218&id=1017569834&l=6750759af7

img

furky_t

ÖZEL MESAJ

Çok şirinler.

img

sayarman

14 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hala yavru bulamadım güncel

img

furky_t

ÖZEL MESAJ

Merhaba kedim 2 yasinda,Ragdoll, ve disi..egitimli terbiyeli,evde yetistirilmis..dusunuyormusunuz?

img

nilufercn

14 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1 aylık yavrularımıza yuva arıyoruz ilgilenirseniz [email protected]

img

frdhan

14 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm.. bir hafta önce annesinin öledüğü 2 tane 1 aylık dişi yavru kediler buldum istanbul avrupa yakasında yaşıyorum bana [email protected] dan ulaşabilirsiniz

img

petfun

13 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ