Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Bi Gözünü Açamiyor :`( 2dk bakin :`(

Arkadaslara Anneme Ne kadar yaptirma o kendini temizliyor desemde yaptirmis.Annem oldugu icin bişeyde diyemiyorum.Beni Tavşanin Bagirmasiyla Banyoya gittim Tavşan bagiriodu.Sonra aldim Hemen Kuruladim.Simdi İyi Yemek Felanda Yiyor ama Fırsat buldunmu kanepenin Arkasina Saklaniyor ve 1 gozunu acmiyor :`( Lütfen YARDİM :`(

img

bicirikk22

14 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadslar bazen aciyor gözünü simdi gordm annem yikayali 30dk oldu tam olarak kurudu ama hala bacaklari titriyor.Kardeşim ve annem cok ağliyor.Titremesi geçermi yoksa simdi veterineremi götürmeliyim koşuyor yemek yiyor gözünüde aciyor ama cogu zaman kisiyor

img

bicirikk22

14 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

annenler yanlıs ypmıslar cünkü tavsanlar yıkanmaz. tavsanını bi kutunun icine koy ve kuruyn kadar kaloriferin dibinden ayırma ayrıca aksam yatmadan önce sabah kalkınca günde iki kez ılık suya batırılmıs bi bezle gözlerinin etrafına masaj yaparak sil. masaj yaparken gözünde olusan çapakların göz ve cevresini yırtmamasına zarar vermemesine dikkat et tavsanın düzelecektir...

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Evet tavşanın yıkanması büyük bir hatadır. Gökhan arkadaşımızın önerdiklerine katılıyorum. Büyük ihtimalle gözüne sabun vs kaçmıştır. ılık suya batırılmış pamukla silmek sorunu çözücektir. biraz kuru ekmek ve gözlerden uzak sıcak biyerde kalmasıda rahatlamasına yardımcı olucaktır.

img

myhollandlop

14 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ