Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

Malinua

1. sinif su turlari olan 1-2 yasinda bir cift malinuanin ortalama fiyati ne kadar olur. Bulgaristandan gidip alacagim. Hangi fiyat araligindaysa alinmasi cazip olur. Tabiki cok pahali kuslar da var. Ama amacim iyi damar kuslar almak puan kartlari olmasa da olur. Tesekkurler..

img

pirkemal

16 yıl 9 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım neden bulgaristandan alıyorsun güzelim TÜRKİYE mizde de çok güzel malinualar üreten ve satan arkadaşlarımız var. BG deb alıcan kuşların yavrularını burda satarken zorlanıcaksın benden söylemesi. Bu arada bende BG göçmeniyim ve bulgaristanın en iyi malinua üreticilerinden biri olan İVAN İVANOV la tanıştım kümesini falan gezdim. istediğin özelikteki kuşların erkeğine 150 euro dişisine 80 eruo civarında paralar istiyor. O fiyatlara burda çok daha iyi kuşlar alabilrsin. bende malinua beslediğim için biraz olsun bilgiye sahibim. iyi günler

img

kristalre

14 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Ancak benim oturdugum ulke Turkiye degil Kosova :) Buraya en yakin gidip kus alabilcegim ulkede dogal olarak Bulgaristan,

img

pirkemal

ÖZEL MESAJ

kardeş ozaman dediğim gibi bulgaristanda ivan ivanov dan alabilirsin. Haskova da dükkanı var. istersen cep telefonunuda verebilirim.

img

kristalre

ÖZEL MESAJ

tsk ederim cep numarasini verirseniz sevinirim

img

pirkemal

ÖZEL MESAJ

Türkçe bilmiyor haberin olsun. 00 359 878 919 092

img

kristalre

ÖZEL MESAJ

Verdiginiz bilgiler cok faydali oldu tekrar tesekkurler. Burda Bulgar arkadaslarim var tercumanlik yaparlar. Saglicakla kalin

img

pirkemal

ÖZEL MESAJ

ben teşekkür ederim. Türkiye ye gelirseniz gebzeye beklerim. acı bir kahvemi içer, kümesimi ve kuşlarımı görmüş olursunuz. sağlıcakla kalın...

img

kristalre

ÖZEL MESAJ