Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Sahibi Olmak İsteyenler

Mesaj Ekle

İNGİLİZ CİNSİ MUHABBET ARIYORUM

HERKEZE İYİ GÜNLER, İNGİLİZ CİNSİ(HALK ARASINDA JUMBO,SHOW KUŞU DA DENİLEN) MUHABBET ARIYORUM. fakat kuş piyasasında kuş ırkı bilgisi olmayan ve her kuşa ingiliz hollanda yakıştırması yapan o kadar çokki onun için gerçekten bu işi bilen arkadaşlarımız, abilerimiz. ve de kardeşlerimiz yardımcı olursa sevinirim. çünkü geçen gün bir arkadaşımızla telefon görüşmesi yaptıktan sonra kuşları almaya gittim. ne göreyim kuşlar ingiliz kırığı bile değil ve uğraştığız zamana yazıkoluyor, internetten ingiliz cinsi bir kuş resmi buldum onuda yayınlamakta fayda görüyorum. arkadaşlar site üzerinden cevap yazabilirsiniz. şimdiden teşekürler

img

kutsaldamacana

15 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

güncel

img

kutsaldamacana

ÖZEL MESAJ

bulursan banada haber ver kardeş bende arıyorum :))

img

panicc_atacc

16 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mail verin resim yolluyum aradığınız kuşlar bende mevcut fiyatta anlaşırsak satabilirim [email protected]

img

aga33

14 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi günler aga33 tel yazarsanız arayıp görüşebiliriz. teşekürler

img

kutsaldamacana

ÖZEL MESAJ

ABİ BU KUŞUN DAHA 6 AYLI OLANI BENDE MEVCUTTUR VE YUMURTASIDA VARDIR ERKEK KOYU MAWİMOR YANİ DİŞİ İSE BEYAZ MAWİ SİYAH LEKELİ YANİ ALACALI FUL GERDANLI HA BİDE 2009 BİLEZİKLİ ERKEK VE DİŞİ ÇİFTİM VAR 10 AYLIK ERKEK KOYU ZEYTUNİ YEŞİL DİŞİ AÇIK MAWİ FUL GERDAN TLF 0535 588 57 58 ARA KONUŞALIM FİYATI KAFESİ YUVASI DAHİL BEN 300TL İSTİYORUM

asilkentli kuşların resmini yüklermisin

img

reni

14 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş bu kuşlar bana 40 50 günde bir geliyor sahibinden.com a resimli olarak yüklüyorum tanesi 200tl dir show jumbo 2009-2010 kuşları yaz bak nasıl kuşlar...

kutsaldamacana yazdı :

http://img188.imageshack.us/img188/5923/jumbo.png" alt=""/>

HERKEZE İYİ GÜNLER, İNGİLİZ CİNSİ(HALK ARASINDA JUMBO,SHOW KUŞU DA DENİLEN) MUHABBET ARIYORUM. fakat kuş piyasasında kuş ırkı bilgisi olmayan ve her kuşa ingiliz hollanda yakıştırması yapan o kadar çokki onun için gerçekten bu işi bilen arkadaşlarımız, abilerimiz. ve de kardeşlerimiz yardımcı olursa sevinirim. çünkü geçen gün bir arkadaşımızla telefon görüşmesi yaptıktan sonra kuşları almaya gittim. ne göreyim kuşlar ingiliz kırığı bile değil ve uğraştığız zamana yazıkoluyor, internetten ingiliz cinsi bir kuş resmi buldum onuda yayınlamakta fayda görüyorum. arkadaşlar site üzerinden cevap yazabilirsiniz. şimdiden teşekürler

aradıgın kuslar bizde :)

img

aslan1_2_3

11 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ