Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

istanbul`da yavru kedi arıyorum, cinsine göre 300 milyona kadar verebilirim

İstanbul, Ataşehir de oturuyorum Yavru kedi arıyorum, sarı, beyaz renklerde ve tüylü olabilir seçkin bir cinsi varsa 300 milyona kadar verebilirim yardımcı olursanız sevinirim mail: [email protected]

img

ayca88

14 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

18 tane Van-Tekir-Siyah/Beyaz ve diğer renklerdeki sevimli,masum kedinin ivedi olarak sıcak,şevkatli yuvalara ihtiyacı var. Gerçekten desteğe ihtiyacı olan bu canlılara kendimce yardımcı olmaya çalıştım ve fakat 1)Toplaya toplaya sayıları 18`e ulaştı 2)Ben kanser`le savaşmaktayım.Yazmayacaktım ancak artık yetişemiyorum.Her ebatta ve yaşta Van, Tekir kedilerimi sıcak yuvalarayerleştireceğim. Hepsi birbirinden güzel,duyarlı,iyi-yürekli ve tuvalet terbiyeleri tam.Onları çok sevdiğim için bu siteye yazıyorum.İyi ve sağlıklı birer yuva bulacaklarına inanıyorum.Cins kediler için (Van)belirlediğim 100 gibi sembolik bir bedel söz konusu. Bu bedelin yavruların daha çok sahiplenilmesini sağlıyor olması deneyimlerimin öğrettiği bir gerçeklik maalesef..Velhasıl yavru ve yetişkin kedilerim için: Büyükçekmece.Esenkent`teyiz.iletişim:05326413003.

img

çisilti

14 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavruların resimlerini mailime yollarsanız çok sevinirim, resmi görür görmez bir tane edinmek istiyorum

img

ayca88

ÖZEL MESAJ

Teknik konulara biraz uzağım,gelip bakmanızı önerebilirim.Aşık olunası şeyler birbirinden güzeller.Yarın oğlum fotoğraf yüklemesiyle ilgilenecek,belki o vakit görme şansınız olur.Terslik olursa tlf`num:05326413003,Bahçeşehir`deyim.Gelip rahatlıkla bakabilir siniz.Önemli olan onların gerçekten sıcak birer aileye kavuşması..

img

çisilti

14 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bahçeşehir çok uzak olduğu için bana ve okulum olduğu için gelip göremiyorum fakat, [email protected] adresim, bir şekilde resimleri gönderebilirseniz en uygun vaktimde gelip sahip edinmek isterim..

img

ayca88

ÖZEL MESAJ

Merhaba 4 tane birbirinden güzel kedilerim var yavru 1 aylık tekir kediler

Bir tanede ankara kedim var 10 aylık çok uysal yavrulara hiç kızmıyor onları çok seviyor yavruların annesinide ilgilenmek isterseniz bana facebook adresinizi yada telinizi verebilirsiniz şimdiden teşekkürler.

ayca88 yazdı :
İstanbul, Ataşehir de oturuyorum Yavru kedi arıyorum, sarı, beyaz renklerde ve tüylü olabilir seçkin bir cinsi varsa 300 milyona kadar verebilirim yardımcı olursanız sevinirim mail: [email protected]

img

selinminno

8 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ