Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

İstanbulda 4-6 haftalık dişi kedi arıyorum

Merhabalar; İstanbul`da 4-6 haftalık, cinsi önemsiz, dişi bir kedi arıyorum. Sokak kedisi bile olabilir. Bir kedi sahibi olmayı çok istiyorum. Ama 2 aydan daha büyük bir kedi istemiyorum. Lütfen bir kedi sahibi olmama yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

img

querorz

14 yıl 4 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm umarım halen bulmamaşsınızdır,çünkü bende 18 kedi var.tlf`NUM:05326413003

img

çisilti

14 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Slm, Hala kedi arıyorsan bende 2 aylık krem rengi, mavi gözlü, dişi bir kedi var. Ona yuva arıyorum. Ilgilenirsen yazarsan sevinirim. [email protected]

img

summer414

14 yıl 2 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba bende 1.5 aylık dişi bir kedi var sokak kedisi mavi gözlü tüyleri sarı,siyah,beyaz ilk aşıları yapıldı, tuvalet alışkanlığı var ve kuru mama yiyor ona ev arıyorum. ilgilenirsen [email protected] dan mail atabilirsin sana resimlerini de yollarım

img

piraye

13 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

annecik bu yavuları evimizin bodrum katında doğurdu. onlara gözümüz gibi baktık ama artık hiçbir yere sığamaz oldular. şimdi 1.5 aylık oldular. hala annelerini emiyolar fakat kuru mamaya da geçtiler. tuvalet eğitimleri var. siyah beyaz olan erkek diğerleri dişi. ben istanbulda yaşıyorum. uygun olursa kediyi kendim teslim edebilirim. numaram 0531 383 29 68 kedilerin fotoğrafları aşağıdaki linkten görülebilir www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?aid=176036&id=578957790

img

mugeipek

13 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

elimde 2 tane veteriner kontrolünden geçmiş yetim yavru var.İstanbuldayım. Lütfen onların size ihtiyacı var. Yavruları ücretsiz veriyorum. bana 0212-259-49-60 dan ulaşabilirsiniz

img

petfun

13 yıl 10 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam hala arıyorsanız yavru kedi bizimde 4 yavrumuz var yeni 2 aylık oldular 2si kız 2 si erkek,yaş kuru mam yiyorlar tuvalet eğitimleri var,çok oyuncu ve insana düşkünler,tabii herkes gibi onları ömürleri boynca sahiplenip sevebilecek insanlara vermek isityoruz ilgilenirseniz mailimden resim ve videolarını yollaybilirim ,istanbul beşiktaştayız [email protected]

img

ayçiçeği

18 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

4 haftalık tekir bir kız istersen [email protected] adresine email atabilirsin. Henüz biberonla besleniyor. Birkaç güne kadar normal mamaya geçecektir. Fotograflarını da yollayabilirim.

img

sebudebi

13 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ