Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Yavruu kedi arıyorumm Lütfen ewde bakılacak sıcak bir yuva !

Ewde bakılacak kedi arıyorum dişi sıcacık bir yuva onu bekliyor Çok şanslı bi kedi olacağndan emin olabilirsiniz.

img

murat01

14 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Biraz beklerim dersen kedimin yavruları olacak.

img

szenger

14 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dondurucu kar zamanı sokakta bulduğum dişi kedi yavrusuna ACİL yuva arıyorum. Diğer kardeşini bir aile sahiplendi.Bu şirin bebeğe de yuva bulmak istiyorum,soğuklar geçince onu tekrar eski yaşamına,sokağa bırakmak çok acı gelecek kardeşine ev bulurken:( Evimde köpek kızım ve kuşum olduğu için kendim de alamıyorum:( Lütfen acil yuva bulmam lazım.. Onu tüm kalbiyle sevecek bir aile arıyorum.. Çok cici huylu bir kız,oyun oynamayı çok seviyor:) Şirin mi şirin,çok da laf dinliyor bebeğim..En fazla 1,5-2 aylık ve sağlık durumu iyi. Yer;İSTANBUL-Kadıköy kediciğin videosu; www.youtube.com/watch?v=9f3vCMrjyl0 irtibat için tel; Didem Hanım 0537 886 21 86 Ücret alınması söz konusu olamaz!Onu karşılıksız sevecek bir aile tek temennim.

img

credocredo

14 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

18 tane Van-Tekir-Siyah/Beyaz ve diğer renklerdeki sevimli,masum kedinin ivedi olarak sıcak,şevkatli yuvalara ihtiyacı var. Gerçekten desteğe ihtiyacı olan bu canlılara kendimce yardımcı olmaya çalıştım ve fakat 1)Toplaya toplaya sayıları 18`e ulaştı 2)Ben kanser`le savaşmaktayım.Yazmayacaktım ancak artık yetişemiyorum.Her ebatta ve yaşta Van, Tekir kedilerimi sıcak yuvalarayerleştireceğim. Hepsi birbirinden güzel,duyarlı,iyi-yürekli ve tuvalet terbiyeleri tam.Onları çok sevdiğim için bu siteye yazıyorum.İyi ve sağlıklı birer yuva bulacaklarına inanıyorum.Cins kediler için (Van)belirlediğim 100 gibi sembolik bir bedel söz konusu. Bu bedelin yavruların daha çok sahiplenilmesini sağlıyor olması deneyimlerimin öğrettiği bir gerçeklik maalesef..Velhasıl yavru ve yetişkin kedilerim için: Büyükçekmece.Esenkent`teyiz.iletişim:05326413003.

img

çisilti

14 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Didem hanım videoda izledim gerçekten çok şeker bi kedi.Ancak Rİca etsem 1-2 gün bekleyebilrmisniz.

img

murat01

14 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar bende de şuanda 6 adet 1,5 aylık yavru kedi bulunmakta birbirinden guzeller ilgilenirseniz [email protected] dan ulaşabilirsiniz çok acil....

img

angelas

17 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

4 aylık yavru dişi kedımıze yuva arıyoruz onun yanında olacak ömür boyu sahiplenecek bir aile arıyoruz cok oyuncu, kucakcı, tuvalet egıtımlı karnelı tel: 0544 318 58 87 numaradan ulasabılırsınız [email protected] mail atarsanız resimlerini gönderebilirim gercekten cok güzel bakımlı ve sevimli bir kedi karşılıklı top oynayabileceginiz bir kedidir. istanbul/ küçükköy

img

ayca86

19 yıl 2 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam hala yavru kkedi arıyorsanız bizim de 2 si erkek 2si kız 1,5 aylık yavrularımız var,yaş ve kuru mama yiyolar,tuvalet eğitimleri var,parazit tedavileri yapıldı,tek isteğimiz,onları sevip ömür oyu sahiplenebilecek gerçek hayvanever insanların almalarır,istanbul beşitaştayız,ilgilenirseniz [email protected] den ulaşaabilirsiniz,resim ve videolarını yollabiliriz

img

ayçiçeği

18 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ