Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

yardım

Kedim ilk yavrularına hamile ve çok fazla sorunu var :((( yardımcı olabilirmisiniz !!! Kısaca ; Astımım olduğu ve annemin istemediği için evde besleme şansım yok bahçede besliyorum en büyük sorun bu 3 tane kedim var (anneleri 5 yaşında,3 yaşında erkek yavrusu ve şimdi hamile olan 2 yaşındaki) diğer bir sorunda erkek olan yavrulara zarar verirmi (en pasifleri erkek olan ama yinede korkuyorum)diğer bir sorunda hamile olan soğuğa rağmen akşama kadar çatıda geceleride ya bi sandalyenin üstünde sabahlıyor yada uluorta biyerde ortalık bi yere doğum yapmasındanda çok korkuyorum lütfen deneyimli arkadaşlar yardım edin en fazla 2-3 haftaya kadar doğuracak ve yavrularının zarar görmesini istemiyorum...!!!

img

szenger

14 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

öncelikle sakin olun o uluorta biyere doğursa bile sizi seviyorsa ve yavrularını görmenizi istiyorsa bi şekilde size onları gösterir veya yanınıza taşıyarak getirir ve yavruları erkek den uzak tutun onlar yiyebilir veya boğabilir çok dikkat edin zor günler sizi bekler yavrular 2 aylıkı olduğunda verebilirsiniz sakın erken vermeyin gelişemezler kolay gelsin

img

aşkitom

14 yıl 7 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ