Hepsievcil

Kuş Forumları > Güvercinler

Mesaj Ekle

KANARYA İLE GÜVERCİN TAKAS ETMEK İSTEYEN VARMI?

KANARYA İLE GÜVERCİN TAKAS ETMEK İSTEYEN VARMI? KANARYA ÜRETİCİSİYİM ÖTEN SAFKAN KANARYALARIM VAR KÜMES KURMAK GÜVERCİN TAKAS ETMEK YADA PARA KARŞILIĞI İSTİYORUM CİNSİ FARKETMEZ DAMIZLIK OLSUN YETER TAKAS EDEBİLİRİM İLGİLENEN LER ARIYABİLİR. 05352231923-0555 220 16 62 [email protected]

img

ercdag1

19 yıl 10 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dostum yerin nerde , elimde 1 erkek mermeri 1 erkek arap var fazlalık. İlgilenirsen. [email protected]

img

muhsin5791

15 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

beyaz posta üreticisiyim ilgilenirsen görüselim

img

halkion

14 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dönek var mardinler var neyle istersen takas ederiz 05357172884

img

suluncu

19 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm elimde basık tepe portakal,kırmızı (mor),beyaz,arap var ilgilenirsen konuşalım maltepe esenkentteyim.. mailim [email protected]

img

seralşahin

18 yıl 7 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşım iyi günler benim elimde 1 öntepe şekeri oyunlu 1 açık çakmaklı 3*3 ayna kuyruk var dır düşünürsen 05068441054 görüşelim ikiside oyunludur

img

taner77

14 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb bende 2 adet damızlık güvercin var 1 ay içerisinde 4 tane yavru veriyor bir yavru tam anlamıyla uçmaya başlamadan 2. yavruya yatıyor

img

casper1907

14 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba elimde 20 çift renkleri oyunları düzgün hepsi ucurulmuş oyunları görülmüş ve damızlığa çekilmiş taklacılar var hepsi yavru yumurta ve oyun garantilidir istersen takas istersen fiyatta anlaşırsak ücret karşılığı gönderebilirim süs kuşu besleyeceğimden dolayı satıyorum [email protected] dan bana ulaşabilirsin

img

kaan50

14 yıl 3 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ