Hepsievcil

Köpek Forumları > Kayıp Köpekler :(

Mesaj Ekle

KARŞIYAKA`DA KAYIP SİYAH LABRADOR

Selamlar, Göğsünde küçük bir beyaz lekesi olan SİYAH LABRADORUMUZ kayboldu. 20 aylık, yaklaşık 35-36 kg. civarında, son derece oyuncu ve insan canlısı bir köpek. 8 Şubat 2010 akşamı saat 21:30 civarında en son olarak Karşıyaka Fikri Altay mahallesi futbol sahası civarında görülmüştü. Nergiz, Dedebaşı, Bostanlı, Şemikler ve civarında dolaşmadığımız sokak, bahçe, park kalmadı. Şu aralar epey azmış durumdaydı, bir dişinin peşine takılıp gitmiş ya da sokak köpeklerinin arasına karışmış olabileceğini de düşünüyoruz. Başına bir şey gelmediyse birinin sahiplenmiş olması da mümkün :( Hayvan sevgisi parayla ölçülebilecek bir şey değil ama bir miktar ödül de verebiliriz. Annem başta olmak üzere hepimiz bir umut kapıya gelip havlamasını bekliyoruz, en ufak bir tıkırtıda, bir köpek havlamasında acaba geldi mi diye yataklarımızdan fırlıyoruz... Gören, duyan, bulan varsa yardımlarını bekliyoruz.

img

kitanatres

14 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar, köpeğim bulundu... Bastırdığım el ilanlarından fotoğrafını gören bir çöp toplayıcının yardımıyla bir hurdacıda zincirlenmiş olarak bulduk. Şu hayatta hala iyi ve güzel insanlar var. Yerini tespit ettikten sonra polisle birlikte gidip aldık. Satılmak üzere çalınmış ve o hurdacıya bırakılmış, müşteri aranıyormuş. 3 günlük kabus mutlu sonla bitti... :) Darısı köpeğini kaybeden herkesin başına. (Bu fotoğraflı el ilanı meselesinin çok etkili olduğunu düşünüyorum. Özellikle su dağıtıcıları, seyyar hurdacı ve çöp toplayıcıları ile tüpçüler çok gezip dolaştıkları için onlara verilmesi bulunma işini kolaylaştırıyor gibi. Bilginize...)

img

kitanatres

14 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

adınıza cok sevindim darisi dier kayip calınan köpeklerin başina dielim..benidmek öpegimi caldilar 1 ay sorna ödülkarşiliğinda geri alabilmiştim..

img

sahip35

20 yıl 5 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ