Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KEDİM HAMİLE Mİ YARDIIIIMM!!!!

arkadaşlar benim bir kedim var. kedim yaklaşık bir ay kadr önce evden kaçtı. beş saat kadar dışarıda keldı. kedim yaklaşık yedi aylık. hamile olduğundan şüpheleniyorum. memelerinde şişlik var. amabaşka belirti yok. zaten geldiğinden beri hep çok yemek yerdi. bi değişiklik yok. her zamanki gibi gene çok oyuncu ve hareketli. hamilelik belirtileri neler ve sizce hamile olabilir mi?

img

hamy

15 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

güncel

img

hamy

ÖZEL MESAJ

Merhaba öncelikle hayırlı olsun çünkü kediniz hamile ama eve geleli kaç gün oldu onu söylerseniz kesin bir cevap verebilirim.Ayrıca çok yemek yiyormu vede evde eskisinden daha fazla miyavlıyormu karnına bakın elinizle tutun hareket eden şeyler varmı kedinizin cinsi ne ??????? srularımı cevaplayın net bir cevap vereyim..

img

aşkitom

14 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

öncelikle ben sokakta kediler varken ve onlar açken cins kedi alınmasına karşıyım. bunun için evimde iki kedim var. büyük olan kedim geldikten yaklaşık bir yada iki hafta sonra başka bir kedi geldi. küçüktü ve annesi yoktu. yaklaşık 5 6 aylık. daha küçük olabilir. zaten o biraz göbekliydi. pek bir değişim yok. sadece memelerinde şişlik var ve pembeleşmiş. bunların belirti olduğu yazıyordu. büyük kedimde böyle bir şey olmadı. eğer o hamileyse doğuramaz ki. ölür... :( ben onnu ölmesini istemiyorum... onun için emin olmam gerek. elimi karnına koyunca hiç bir hareketlilik yok. aslında bu aralar aşırı derecede uyuyor. ama yine oyuncu. uyandığında oyun istiyor. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

img

hamy

ÖZEL MESAJ

GEÇMİŞ OLSUN DİŞİ KEDİLER 4 5 AYDAN İTİBAREN ÇİFTLEŞME İSTEĞİ DUYARLAR DIŞARDA BİLMEDEN YAPMIŞ OLABİLİR SİZİ KORKUTMAYAYIM AMA EN DOĞRUSU VETERİNERE GÖTÜRMEK ZATEN EVE GELELİ AZ OLDUYSA HAREKETİ FARK EDEMESSİZİN YAVRULAR 50 GÜNDEN SONRA GELİŞİR VE BEN KEDİMİ 7 AYLIK DOĞURAN BİR KEDİDEN ALDIM KORKMAYIN DOĞURUR ÖLMEZ AMA VETERİNERE BİR DANIŞIN KOLAY GELSİN

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ

çok teşekkür ederim bu beni biraz olsun rahatlattı. geçen gün veterinerle konuştum yalancı hamilelik olabilir dedi. onun için muayeneye götüreceğiz...

img

hamy

ÖZEL MESAJ

ne demek lafımı olur biz burda ne güne duruyorz burda yardım ediyoruz inşallah kötü bişey olmaz ama benim kedimin annesi 7aylık doğurdu oda doğurur.rahatlamanıza sevindim.

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ

neyseki yalancı hamilelikmiş :) oraya gitmişken karma aşıda oldu şimdi gayet iyi tekrardan teşekkürler...

img

hamy

ÖZEL MESAJ

Rica ederim ne demek.

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ