Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Amerika Ciklet Balıkları

Mesaj Ekle

green terror yardım edin!!

bi çift green terrorum var normalde papağan astronot yunus ve prenseslerle yaşıyorlardı eş tutup yumurtladılar ancak yumurtaları diğer balıklar yedi.bu nedenle ayrı bi akvaryuma aldım sürekli erkek dişiyi kovaladı sonunda dişi çok yorgun düştü hatta dişiyi ısırıp hırpalamaya başladı suyun dışına atmaya çalıştı ve dişim şuan hasta bakteri ilacı döküorum ama kuyruğu gerçekten çok kötü durumda etide sıyrılmış ne yapabilirim eş tutmuşlardı nie bu kadr saldırgan oldu onuda anlamadım bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekkürler..

img

yeti

14 yıl 2 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeşim ilk önce suya balığını ayır sofra tuzu at suya bazı balıklar hırçın olabilir tıpkı zebralar gibi yavrular bir haftalık olduktan sonra balıkları ayır çünkü yerler

img

sezerteke5

13 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım yumurtaları diğer balıklar yediği için erkek sinirli ve dişiyi öldürür çözüm erkek ve dişiyi ayrı akvaryumlarda 1 ay kadar besle daha sonra sadece 2sini aynı akvaryuma bırak ve küp koy akvaryyumun içine testi küp biraz geniş olsun ikiside sığsın yumurtayı içine döksünler en küçük balık yarularından biride grenn terror yavrusudur ve epeyce doğurur mubalasız 2000 yavru çıkar artemya takviyesi yapacan yavruları ayırmayacan anne ve babanın yanından 2 ay kadar daha sonra alıcan başka bi akvaryumda satış boyu getirp satacan bu arada yavru alırken baba anneyi sinirlenip dövüp öldürmesin diye 4 5 gün ayır gene siniri yatışır babanın sert balıktırlar 2 tam avuç kaya tuzu at yaralar çabuk iyileşir

img

cikletcierhan

13 yıl 4 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ