Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Kedi Sağlığı Hakkında Bir Soru

Merhaba; kedimin yatağında ve bazen de arka bölgesinde zaman zaman susama oldukça benzeyen beyazımsı ve sarımsı katı küçük şeyler var. Bunlar ne olabilir ya da nedir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Not: Şehirden oldukça uzak yaşadığım için veterinere götüremiyorum. Kedimde gözle görülen bir rahatsız ya da acı durumu söz konusu değil. Hiç bir şekilde bir sorunu yok. Fakat bu şeylerin neler olduklarını gerçekten merak ediyorum. Kedimin hiç bir aşısı yok. Kısır değil. [çiftleşme dönemi biter bitmez kısırlaştıracağım. sadece hayatında bir kez onu yaşamasını istedim.]

img

iaque

14 yıl 1 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eer hiç bir aşı yaptırmadıysanız onlar kurttur beyaz ve sarı olmaları gerek minik böcek gibi kedinize iç dış parazit aşısı veya hap alın mamasına ezip koyun o onu yer bende kedimin sadece 2 karma aşısını yaptırdım çünkü daha minik 6 aya gelince kuduz aşısı olacak 0 ayda bir kuduz aşısı şart bişey değil. ;)

img

aşkitom

14 yıl 7 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm aşkıtom.banada yardımcı olursan cok ama cok mutlu olacagım.Siyah 2 aylık bı bebek aldım.dun geldı evımıze.cok alıstı.hersey yolunda.Ama büyük tuvaletı bı turlu kuma yapmıyo.öğrettık gosterdık.Annesı doğumda öldüğü için veterınerde buyumus bız eğitim verdık dedıler ama çiş yaparken sorun yok kucagımızdan atlayıp kosa kosa gıdıo.ama öbürü koltuga yapmakta ısrarlı.nasıl ogretebılırım.kızmak bagırmak ıstemıyorum cok minik daha ama boyle devam ederse eşim barındırmayacak.lutfeen yardım cok acıll.

img

demetdemet1980

13 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ