Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

ankarada habitrail safari kafes + 1 aylık yem ve talaş + 0-3 adet istediğiniz kadar hamster 55 tl

kafesi bilen bilir az googladan rahatça bulabilirsiniz ve kafeste yemlik suluk tekerlek ve 2. küçük bir kat var. Gelelim gonzaleslere size en geç 1 aylıkken vermek istiyorum çünkü size alışabilsinler, yavruları seçme şansınız var, elimde gri, kahverengi, beyaz ve siyam dediğimiz koyu ve desenli bir renk mevcut (kısaca bildiğiniz her renk var). gonzalesler bildiğiniz gibi asi hayvanlardır ama ben 1 haftalıkken (genelde daha da erken) elime alıştırmaya başlıyorum, hepsini özenle büyütüyorum. Ele alışınca da elinizi kafese koyduğunuzda elinize çıkmaya çalışıyorlar. yemlerine ve talaşlarına gelecek olursak; yemlerini hayvan dükkanlarında satılan yemlerden alıp içine kedi maması, köpek ödül kemiği, müsli vetahıllarla güçlendirip veriyorum. Talaşları da aroması yüksek piyasada satılan talaşların biraz daha kalınıdır böylece daha uzun süre dayanıyorlar. okuduğunuz gibi gonzaleslerime çok önem veriyorum. Size kafes + kaç tane gonzales isterseniz (en fazla 3) ve 1 aylık yem ve talaşı 55 liraya veriyorum. bu kadar güzel bakıp, güzel yetiştirdiğim ve bu kadar kaliteli malzemeler verirken umarım pahalı demezsiniz. Şehir dışına gonzalesleri gönderemem kafes ve yemi kargolayabilirim.

img

matum

14 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] bu da mailim buradan ulaşırsanız sevinirim

img

matum

14 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

güncel

img

matum