Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

Satılık Papağan Eğitim ve Konuşturma Seti

Arkadaşlar Amerikadan getirtmiş olduğum setin kopyasını satıyorum .. Set iki parça Halinde 1 . Eğitim DVD si Süre : Yaklaşık 4,5 Saat Dil : İngilizce İçerik - Yabani bir papağana yaklaşma - Isırmayı engellemek için özel yöntem - Sevme ve ele alıştırma yöntemleri - Sırt üstü yatma - Potaya basket atma - El sallama - Başını evet ve hayır anlamında sallama - Parayı kumbaraya atma - İskambil kartları ile gösteriler - Kendi ekseni etrafında dönme - Eller yukarı hareketi ve daha birçok numarayı içeriyor .. DVD nin görüntü kalitesi oldukça iyi ve yabani bir papağan ile adım adım eğitimi içeriyor .. İngilizce çok anlaşılır ve yalın bir düzeyde tutulmuş .. İleri derecede ingilizce gerektirmiyor .. Zaten hareketlerden yapılanları çok iyi bir şekilde anlayabiliyorsunuz .. Dvdyi izlediğinizde hayretler içinde kalacaksınız .. 2. Konuşturma Seti ve E-Booklar Konuşturma Seti 4 Ayrı Cd , 396 tane ses doyası mevcut .. Ben bunları tek CD altında topladım .. Çeşitli kelimeler ve kısa cümleler , hayvan sesleri , özel ıslıklar ve bir çok melodiyi içeriyor .. Bu sesleri papağanınıza dinletme yoluyla konuşturuyorsunuz , düzenli kullanımda verimi gerçekten çok çok iyi , çünkü konuşma sesleri ve taklitler papağanın ilgisini çekecek şekilde hem erkek hem bayan seslendiriciler tarafından kayda alınmış .. E-Booklar -Çığlık atmayı engelleme -Tüy yolmayı engelleme -Papağan bakımı ile ilgili detaylar -Verimli eğitim yöntemleri -Papağan konuşturma Sanatı Ayrıca bir eğitmen ile yapılan seminerin ses dosyasıda ayrı bir cd olarak bu sete dahildir .. Not : Bu setin komple orjinali şu anda 318 USD ye satılmaktadır .. Fiyat : Sadece Eğitim DVD si : 30 TL Sadece Konuşturma Cd si ve E-booklar : 30 TL Tüm set : 50 YTL irtibat için : [email protected] adresine mail atabilirsiniz .. En geç 1 gün içerisinde cevap verilecektir . Kargo ile istediğiniz şehre adrese teslim olarak gönderebilirim.

img

papaganegitim

17 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ