Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryumlar

Mesaj Ekle

SATILIK FULL+FULL AKVARYUM

80*40*50 BOYUNDAKI MAS AKVARYUMUMU SATIYORUM BU AKVARYUMU ALDIGINIZDA NELER SIZIN OLACAK ? 1.80*40*50 MAS AKVARYUM 2.CHAMPION IC FILTRE 3.CHAMPION CIFT CIKISLI HAVA MOTORU 4.HAVA TASLARI 5.IKI ADET GROLUX MAVI VE PEMBE FLORASAN 6.PLASTIK SUYA DAYANIKLI MANZARA 7.DERECE AYARLI ISITICI 8.CAMA YAPISMIS SU SICAKLIGINI GOSTEREN DERECE 9.25YTL DEGERINDE DENIZ KUMU 10.UC ADET DEGISIK KAYA 11.1 ADET KIRMIZI MERCAN 12.BIR ADET KIRIK KUP 13.BIR ADET SAHTE BITKI 14.BIR ADET CIFTLI KALE 15.25*15*20 BOYUNDA YAVRU AKVARYUMU 16.YAVRULUGUN FILTRESI 17.YAVRULUGUN HAVA VEREN OYUNCAGI 18.YAVRULUGUN KUMU VE TASLARI 19.1 AHLI 6 SARI PRENSES YAVRUSU 20.10 ADET SARI IMPARATOR 21.10 ADET SARI PRENSES 22.5 ADET YUNUS 23.2 ADET AHLI 24.2 ADET VATOZ 25.AKVARYUMUN SEHPASI (HEM AKVARYUM HEMDE YAVRULUK AYNI SEHPEDA DURUYOR) EVET ARKADASLAR YANLIS DUYMADINIZ BUNLARIN HEPSINI BIRLIKTE VERIYORUM RESIM BOYUTLARI BUYUK OLDUGUNDAN KOYAMADIM ISTEYENLERE RESIM YOLLAYABILIRIM [email protected] DEN RESIM ISTEGINDE BULUNABILIRSINIZ BALIKLARIN HEPSI YUNUSLAR HARIC YAVRU VERIYOR AKVARYUM BIR AYLIK VE PIRIL PIRILDIR YENI ALDIGIM PAPAGANIMA DAHA BUYUK BIR KAFES ALACAGIM VE EVDE YER OLMADIGINDAN SATIYORUM 500 YTL ISTANBUL BAHCELIEVLERDEYIM

img

kadir0000

19 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

sana niye kimse mesaj atmı yooo?bi düşün bakalım neden.onlarıda yazarsın 1. 2. 3. sü diye.""""saygılarımla""""

img

xwing2005

18 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bılıncsız cahıl arkadasım benım once gıt bı akvaryumcuları dolas ayrıca bana yeterınce cevap gelıyor bak orda maıl adresı var ınsanlar oraya maıl atıyor bugunde ıkı kısı gelıp akvaryumu goreckler sen ısıne bak canım kardesım saygılar bızden

img

kadir0000

19 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu arada bu tur polımıge gırıp akvaryumun fıyatını dusurmeye calısmana gerek yok nıyetın varsa dekı kardesım benım bu kadar param var bakarız bır caresıne balıkcı degılım ben tıcarı kaygım yok yeterkı ıyı bakacagına ınandıgım bıre gıtsın bırde ıstersede satılmasın cok onemlı degıl orda okuduysan yenı kafese yer acmak ıcın satıyorum demısım acılmazsada ben bulurum koyacak yenı bır yer onun ıcın sen rahat ol xwing2005 nıyetın varsa maıl adresım yazılı orda haaa yoksada baskalrının ısıne karısma bence sonucta mal benım parada alacak kısının ben ıstersem satarım o kısıde ısterse alır

img

kadir0000

19 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

kadir0000 kendi kendine konuşma istersen satıyorsan akvaryumunu sat kimse senin akvaryumunun fiyatını düşürmeye çalışmaz kardeşim.Mal senin para milletin ,anlaşırsan olur anlaşmassan hayrını gör.

img

selcob

19 yıl 7 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aynen oyle onun ıcın sende ısıne bak kendı akvaryumunu sat

img

kadir0000

19 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

resim gönderebilir misiniz? [email protected]

img

kuscum

18 yıl 9 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sadece akvaryum ne kadar?

img

ritmbazz

19 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim param yok  akvaryumun fiyatını da düşürmeye çalışmıyorum .önce resim isterim sonra konuşuruz ücretini.ama oraya  cama yapışmış dereceyi bile yazmışsın gerek yok arkadaşım böyle şeylere.bazı galericiler vardı arabayı methederken lastikleri var derler ona benzemiş ilan

img

fma55

19 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım ilan çok uzun geldi okumadım :) ama bişii söliyimmi dereceyi bende yazmıştım ilan verdiğimde hehe bide bizim arabanın da tekerleri var hemde dönüyo fiyat artarmı?? neyse size kolay gelsin bakalım bişiida varya dikkatimi çekti tartışma uslubunuz çok sewiyeli saygilar :)

img

splayer_32

18 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ