Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

safkan van kedimi satıyorum.

1,5 YAŞINDA SAFKAN ERKEK VAN KEDİSİ.TÜRKİYE SINIRLARI İÇİNDE DAHA YAKIŞIKLISINI BULAMAZSINIZ.KISIR DEĞİLDİR.SON DERECE SAĞLIKLIDIR. ŞUANA KADAR PROFESYONEL MAMAYLA BESLENDİ(orijin).BÜTÜN AŞILARI TAM.SECERELİ.KESİNLİKLE EV YEMEĞİ YEMEDİ.MUTFAĞA GİRMEZ. 3gün evde yalnız kalabiliyor.şu ana kadar evden dışarı çıkmadı.Tuvalet eğitimi var.Kesinlikle nankör değildir. bütün aksesuarları beraberinde verilecektir.(Büyük kapalı tuvalet kabı,mama kasesi,açık tuvalet kabı,tarağı,özel yatağı,küreği...) Şuana kadar 500 tl masraf yaptım yarısını istiyorum.PAZARLIK PAYI YOKTUR. Öğrenciye ve bekara verilmez.Yeterince vakit ayramıyorum bu yüzden veriyorum. ilgilenenler [email protected] mail atabilirler.

img

tarros

14 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ne olur hayvan sahiplenirken ömür.boyu bakacak şekilde düşünün

img

serpil163

14 yıl 2 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

satmıyorum vazgectim. ücretsiz vericem. en önemlisi bilinçli bir yuvaya vereceğim.bekara ve ögrenciye verilmeyecektir.Aile olması şartı vardır.kediyle beraber butun akseuarları verilecektir.(tuvalet yatak tarak kürek mama kasesi)Verilecek aileden tc kimlik no ve muhtardan ikametgah istenecektir.Tuvalet eğitimi vardır.Aşıları tamdır.Kısır değildir.Hazır mamayla beslenir.Çeşme suyu içmez.parlak tüylü bembeyaz.kesinlikle ev yemeği verilmemiştir. irtibat için [email protected] ( 0535 667 3733 )

img

tarros

ÖZEL MESAJ

satmıyorum vazgectim. ücretsiz vericem. en önemlisi bilinçli bir yuvaya vereceğim.bekara ve ögrenciye verilmeyecektir.Aile olması şartı vardır.kediyle beraber butun akseuarları verilecektir.(tuvalet yatak tarak kürek mama kasesi)Verilecek aileden tc kimlik no ve muhtardan ikametgah istenecektir.Tuvalet eğitimi vardır.Aşıları tamdır.Kısır değildir.Hazır mamayla beslenir.Çeşme suyu içmez.parlak tüylü bembeyaz.kesinlikle ev yemeği verilmemiştir. irtibat için [email protected] ( 0535 667 3733 )

img

tarros

ÖZEL MESAJ