Hepsievcil

Köpek Forumları > Kayıp Köpekler :(

Mesaj Ekle

cins bir köpek buldum????????????

3 hafta önce cinsini ve yaşını bilmediğim eğitimli bir köpek buldum.aldım bahçeye bağladım....istiyen olursa vermek istiyorum..tuvaletini asla bahçeye yapmıyor , söylediğim bütün komutlara uyuyor......ilgilenen olursa yada kaybeden varsa verebilirim masraflarını alırım sadece..çok sevimli ve uysal.dişi....

img

nisam

14 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben almak istiyorum

img

son_darbe

13 yıl 7 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben almak istiyorum

son_darbe yazdı :
ben almak istiyorum

img

DXtrFreZe

12 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nerede buldun ve ben alabillirim Smile

son_darbe yazdı :
ben almak istiyorum

img

DXtrFreZe

12 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba resmi goremiyorum ama o tarihlerde benimde Istanbulda  Betty isminde Golden cinsi Sari (kahve) disi kopegim kaybolmustur.. Kendisi egitimlidir ve yaklasik 10 yas civarinda.. Eger kopek bu ozelliklere uyuyorsa lutfen benimle temasa gecin.. [email protected]

nisam yazdı :
http://i1003.hizliresim.com/2010/3/8/3711.jpg" width="709" alt=""/>3 hafta önce cinsini ve yaşını bilmediğim eğitimli bir köpek buldum.aldım bahçeye bağladım....istiyen olursa vermek istiyorum..tuvaletini asla bahçeye yapmıyor , söylediğim bütün komutlara uyuyor......ilgilenen olursa yada kaybeden varsa verebilirim masraflarını alırım sadece..çok sevimli ve uysal.dişi....

img

DilaraCns

12 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim 3 hafta önce İzmir de dişi golden köpeğim kayboldu.Eğer  benim kızımsa lütfen arayın.0.541.5261837

img

mimpinar

12 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba. arkadaşımın beyaz haski köpeği kayboldu. adı şayla. eğer bir telefon numarası bırakırsan daha detaylı bilgileri kendisi verebilir size. umarım odur ve kısa zamanda yuvasına kavuşur. şimdiden teşekkürler

nisam yazdı :
http://i1003.hizliresim.com/2010/3/8/3711.jpg" width="709" alt=""/>3 hafta önce cinsini ve yaşını bilmediğim eğitimli bir köpek buldum.aldım bahçeye bağladım....istiyen olursa vermek istiyorum..tuvaletini asla bahçeye yapmıyor , söylediğim bütün komutlara uyuyor......ilgilenen olursa yada kaybeden varsa verebilirim masraflarını alırım sadece..çok sevimli ve uysal.dişi....

img

efekir

11 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba

Benim o tarihlerde Kağıthanede 7 aylık dişi Alman Kurt köpeğim kayboldu.Siyah ağırlıklı rengi vardır.Ayakları kahverengi.İsmi ALEX.

Otur , Gel , Bekle , Yat , Yerine gibi komutları çok iyi biliyor.

Bulduğun köpek bu özelliklerde ise 0532 286 72 02 nolu telefondan ulaşırsan görüşürüz.Benim köpeğim ise masraflarını seve seve karşılarım.

nisam yazdı :

img

bduyal

19 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ