Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Köpeğim dükkanda üşür mü?

Selam arkadaşlar.aranıza yeni katıldım.benim 2 yaşında minyatür pincher`im var.geçen gün misafirler geldi.kimse ilgilenememiş.köpeğim de ilgi çekmek için yatağıma işemiş.annem de bu olaydan sonra köpeği dükkanda bırakmak istiyor.sizce dükkanda üşür mü? çok korkuyorum ama annemi de yormak ve üzmek istemiyorum. gündüzleri dükkan şu anda 15 derece falan oluyor.ne olur yardım edin.

img

allen197

14 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Köpeğiniz ev ortamına alıştığı için ona dükkanda bakmanız onun için oldukça kötü olucaktır sürekli insanların olduğu sıcak bir yuvadan ,soğuk ve insansız (özellikle geceleri) bir dükkana geçmesi doğru olmaz bence ev ortamında bakmaya devam edilmeli özellikle pincher gibi gibi minyatür köpekler ev köpekleridir ve bakılmaları gerekir dükkan onun için çok soğuk bir yer dükkanda bakmak özellikle pincher cinsi bir köpek için çözüm olamaz başka çözümler düşünün ,daha sıkı bir gözetim altına alınabilir ve misafir geldiğinde riskli ortamların kapıları kapatılabilir bence bu konuyu ailecek tekrar düşünün ve köpeğiniz içinde aileniz içinde en iyi olanı yapın ama unutmayın pincher cinsi köpekler ev köpekleridir ve orda mutludurlar.bol şans...

img

missrocker_1996

14 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba,öncelikle arkadaşıma katılıyorum pincherlar ev köpeleridir.dükkanda yapamazlar.hem orda korkar.benim evde beslediğim hayvanlarım var.evi kirlettikleri zaman temizlersiniz.sizde annenize yardımcı olun pisletirse sizde temizleyin.yazık olur bence dükkanda duramaz.sonra üzülür.siz eniyisi onun herşeyiyle daha yakından ilgileneceğinizi annenize söyleyip ikna edin.daha iyi olur.sevgiler.

img

çiğdem_chole

16 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ