Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

MEVLÜT NOYAN HOCAM`A TEŞEKKÜR

merhaba arakdaşlar mevlüt hocamla yaklaşık 1 aya yakındir tanışıyoruz kendisinden kanatlı istediğimde bana gönderebileceğini ama niğdeden kahramanmaraşa otobüs olmadıgını adanaya yolu düştüğünde ordan verebileceğini söyledi bende kendisinin yolu düşeceği günü bekliyordumki güzel bir haber için beni aradı kendisinin kahramanmaraşa geleceğini bildirdi ve son olarak istediğim hayvanların teyidini aldı bu gün ikindi saatlerinde kendisinden hayvanları teslim aldım 1 çift yerli sülün (erkek 1,5 yaşuında dişi ise 1 yaşında 1 çift bobwhite bıldırcını (gelirken 1 tane yumurtlamış gelinimiz) 3 tanede sultan civcivi sağ salim teslim aldım buradan internetten alış-verişe çekinenlere bir ders olsun ben bu hayvanların parasını cuma günü çıkarmıştım hocamda yüzümü kara çıkarmadı hocama burdan teşekkür ederim ve hakkımı helal ediyorum param ananızın ak sütü gibi helal olsun saygılarımla Mehmet Akif SAÇMA bu kapakta bana hayvan satmayan yata satmıyorlar diye dalga geçenlere olsun

img

46km46

14 yıl 2 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ede. İnternette adını soyadını verme. Adını soy adını yazma. Kredi kartlarına giriyorlar. Benim hesaba girdiler. 300 TL gitti. Benden tavsiye size.

img

necmi

17 yıl 10 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

edem bende kredi kartı 1 tane ondada 300 lira limit war bu birincisi ikinciside internet alışverişine kapalı

img

46km46

ÖZEL MESAJ

buradan internetten alış-verişe çekinenlere bir ders olsun ben bu hayvanların parasını cuma günü çıkarmıştım

AKİF SAÇMA saçmalama kardeşim İnsanları yanlış yönlendirme hem tek kartım var hem internet alış verişi yapmıyorum diyorsun hemde internet alış verişini övüyorsun burada saçmaladığın aşikar, senin alışveriş yaptığın kişi MESLEK YÜKSEK OKULU ÖĞRETİM GÖREVLİSİ BİR HOCA okulun sitesinde İsmiyle yaptıklarıyla yer almış biri Burada MEVLUT Hocanın güvenilirliği tartışılmaz neden bu mesajına cevap yazma gereğini duyduğuma gelince bu siteyi takip edenler tarafından çok net anlaşılır daha iki gün önce koca koca harflerle KANATLI SEVERLER DİKKAT ! adında bir mesaj yazmamdır yukarıdaki sözüne bu yüzden cevap veriyorum burada kişi, kişiler ismi vermeyeceğim siteyi takip edenler onları tanır örnekler vereyim mi ???? verilen sözler , tutulmayan sözler ,cevap verilmeyen telefonlar kapanan telefonlar hakkında ama vermeyeceğim bu kişilerin ticaret anlayışıdır beni bağlamaz yukarıda belirtiğim mesajımdaki sözler buradan tanıdığım görüştüğüm insanların şikayetleridir Arkadaşlar yaram yok şükür henüz kazıklanmadım o yüzden bu mesajları yazıyor değilim ama bu benimde başıma gelmeyecek değil başına gelen arkadaşları biliyoruz , ürün sipariş ediyorlar bazı satıcıların nasıl mal gönderdiğini yazdım ha göndermeyenlerde var işte o zaman  araki bul adamı tel kapalı msn kapalı maile cevap yok bulabiliyorsan al paranı bir tanıdık bulursan alırsın günler sonra o yüzden referans isteyin diyorum senin alışveriş yaptığın insan kendi başına bir referans örnek olamaz ha dersen ben Mevlut beyden yaptığım alışverişten çok memnunum eyvallah saygı duyarım sana ama bu alışverişi örnek göstererek kanatlı sever dostları yanıltma bunu kötü niyetle yaptığını düşünmüyorum aklımada getirmem hele hele bu mesajı polomik yaratmak için hiç yazmıyorum sadece biraz dikkat

saygılar selamlar

img

zibritçi

14 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

zibritci arkadaşım sen yazdıklarıma kendince yorum yazmışsın doğrudur kendince haklısın ama benim anlatmak istediklerim farklı açayım konuyu birincisi benim ismimin altında yazdığım bir kaç kişiye gönderme hani sen isim vermiyorum diyorsun ya benimkisi de aynı olay ikincisi de benim kredi kartim başlarından ek kart e yüzden internete kapalı ben istesemde actıramam bir üçüncüsü de mevlüt hocama teşekkürümu niye başka yerlere anlamadım sağolsun ayağıma kadar getirdi bende onu övür hak ettiği değeri vermek istedim ve bir kaç kişiye gönderme yaptım bu kadar altında muhalefet partileri gibi birşey aramayın sadece teşekkür yazdık onuda nerelere çektiniz bir daha teşekkür edersem iki olsun yani bu adam sağlam demekte suç almayın kardeşim ınterneten güvenmeyin kimseye ismimizide kimseye vermeyin internet alışverişi yararlı aman dolandırırlar herkes dolandırıcı olmuş dememi istiyorsun her halde söyledim ışte senin dediğim oldu

img

46km46

ÖZEL MESAJ

Akif Kardeşim Hak edene teşekkür edeceksin tabiki, öveceksinde hatta bu adam doğru bir adamda diyeceksin, diyeceksinki bizlerde adam gibi adamlarla alışveriş yapacaz boşu boşuna vaktimizi, paramızı, kanatlı sevgimizi ,kaybetmeyeceğiz saygılar selamlar

img

zibritçi

ÖZEL MESAJ

Bu sahtekarlık işleri intokoda çok oluyor. Habeş-Koşin aldık. Adam Habeşlere yumurtluyor dedi. Bize yavru gönderdi. Koşinler cin melezi çıktı. Hint diye küçük yavru aldık. Horoz büyüyünce bir metre ibik çıktı. İnsan tecrübe ediniyor ama kazığı yiyor bir kere. Özellike intoko sitesindeki alış verişlere dikkat.

img

necmi

17 yıl 10 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Az çok internet de satış yapanlar belli,bu zamana kadar daha bir kazık yemedim,kimseyede atmadım.Allahda nasip etmesin.Yalan konuşan,bizleri kandıran insanların,tellefonlarını,bulunduklarım şehirleri hangi hayvanlar sattıklarını nasıl biri olduklarının burda yayınlayalımki,başkaları kandırılmasın.

img

ekaradeniz

17 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benim pek alışverişim olmadı.Fakat satış yaptım.Şimdiye kadarda yaptığım satışlarda her zaman dürüst olduğuma inanıyorum.Hatta bir örnek 45 tane bıldırcın sattım.Bu bıldırcınlardan birisinin ayağı kümesin kapısına sıkışmıştı ve şişti.Satarken alıcıya söyledim hakkını helal et dedim.Ben böyle kandırmaca işlerden hiç hoşlanmam.Hakikaten Allah korkusu olan insan zaten yapmaz. ekaradeniz arkadaşın dediği gibi buradan ilan edilsin böyle sahtekarlar ki birdaha satış yapamasınlar.

img

limon79_1

15 yıl 7 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MEVLUT HOCAM bu mesajı okursanız Lütfen benim icinde bir çift bobwhite bıldırcını ayırırmısınız sizi arayacağım saygılarımla

img

zibritçi

ÖZEL MESAJ